Angle down Atgal

Drąsiau gyventi

Statistika apie Covid 19 susirgimus baugina – kasdien fiksuojama tūkstantis ir daugiau susirgimų, miršta po keliasdešimt žmonių. Drąsos, kad viskas bus gerai, suteikia skiepų laukiantys ir jau sulaukę, jų neatsisakę kraštiečiai.

Kai tik padidėja bendras susirgimų skaičius Lietuvoje, užsikrėtusiųjų pasipila ir Akmenės rajone. Mūsų krašte kasdien vidutiniškai patvirtinama po 6 – 9 naujus  atvejus. Šiuo metu serga 35 rajono gyventojai, tačiau skaičiai gali labai greitai pasikeisti, kai skaitysite informaciją – skaičius gali būti su dviem  nuliais… Vilkimės, kad taip nebus. Kuo daugiau žmonių skiepysis, tuo saugiau gyvensime, nebereikės šalintis žmonių, apsikabinsime, svečiuosimės.  Blogai pasijutę atmesime galimybę, kad susirgome corona virusu.  Kai esi tikras dėl savo sprendimo – gyventi drąsiau. Vakcina suteikia drąsos.

Kokios mūsų kraštiečių nuostatos dėl skiepų, pasidomėjome Pirminės sveikatos priežiūros centro Naujosios Akmenės poliklinikoje. Skiepijosi įvairaus amžiaus žmonės. Rajono savivaldybės finansų skyriuje dešimtmečius dirbusi Onutė Lapina eilės skiepytis sulaukė, kaip pati sako, senjoros teise. Ar domėjosi skiepais, ar turėjo abejonių? „Domėjausi, abejonių nebuvo. Noriu, kad tik greičiau viskas baigtųsi, galėčiau susitikti su artimaisiais ir draugais. Leido pasirinkti vakciną, tad rinkausi tą, apie kurią mažiausiai blogos informacijos skelbiama,“- sakė moteris.

Skiepo laukė ir nusifotografuoti sutiko  rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Ineta  Ivanovienė. Sakė – skiepijasi prioriteto tvarka, kadangi bendrauja su žmonėmis, ir niekada nežinosi, ar kuris neserga. Vakcinos pareigūnė nesirinko, būtų sutikusi skiepytis bet kuria pasiūlyta.

Daugiau Roma Jonikienė  šeštadienio, balandžio 17 d. VIENYBĖJE.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite