Angle down Atgal

Dramatiška kova: 82 metų senolis susimušė su automobilio vagimi (vaizdo įrašas)

Automobilių vagys užsienyje neretai grobia tas transporto priemones, kurias vairuoja senjorai, tikėdamiesi, kad šie jų nesivys ir nesureaguos taip greitai. Tačiau ne visi senyvo amžiaus vairuotojai yra nepajėgūs apsiginti. Kartais automobilių vagys „užšoka“ ne ant tokio žmogaus.

Atlantos miesto policija šią savaitę išplatino vaizdo įrašą, kuriame 82-ejų metų senjoras muša jo automobilį norėjusį nuvaryti paauglį. Vaizdo įraše matoma, kaip garbaus amžiaus vyras parverčia pistoletu ginkluotą jaunuolį. Incidentas įvyko vienoje JAV miesto degalinėje kovo 11 dieną.

Vaizdo įrašą peržiūrėti galima čia: 

Paauglys įtariamasis laukė savo aukos šalia degalinės. Jis prisiartino prie degalų sustojusio užsipilti senjoro, išsitraukė šaunamąjį ginklą ir pareikalavo atiduoti automobilio raktelius, skelbia policija.

Tačiau senolis užpuoliko reikalavimams nepakluso ir nieko nelaukdamas šiam smogė, kaip matoma vaizdo įraše. Dar daugiau – vyras netgi vijosi pabėgti mėginantį paauglį ir pargriovė jį ant žemės degalinės aikštelėje.

Nors paauglys galiausiai išsilaisvino ir dar kartą pabandė nuvaryti automobilį, jam nepavyko užvesti transporto priemonės ir jis galiausiai pabėgo iš nusikaltimo vietos.

Senjoras, kuris vaizdo įraše matomas pargriuvęs ant žemės, smarkiai nenukentėjo, tačiau vėliau teisėsaugai pasakojo susižeidęs ranką muštynių metu.

Dabar policija paviešino kovos vaizdo įrašą praėjus beveik mėnesiui po incidento, prašydama visuomenės pagalbos identifikuojant užpuoliką.

Pagal Timesnownews.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite