Angle down Atgal

Didžiosios Britanijos žvalgyba: Rusijoje masiškai atleidžiami aukšto rango vadai

Pastarosiomis savaitėmis Rusijoje atleidžiami aukšto rango vadai, kurie, kaip manoma, prastai pasirodė pradinėse invazijos į Ukrainą stadijose. Tai teigiama Didžiosios Britanijos žvalgybos pranešime.

„Generolas leitenantas Serhijus Kiselis, vadovavęs elitinei 1-osios gvardijos tankų armijai, yra nušalintas nuo darbo. Viceadmirolas Igoris Osipovas, vadovavęs Rusijos Juodosios jūros laivynui, taip pat tikriausiai buvo suspenduotas po to, kai balandį nuskendo kreiseris „Moskva“. Rusijos generalinio štabo viršininkas Valerijus Gerasimovas lieka poste, tačiau neaišku, ar jis išlaikys prezidento V. Putino pasitikėjimą“, – nurodoma žvalgybos pranešime.

Daugelis pareigūnų, susijusių su invazija į Ukrainą, bandys išvengti asmeninės atsakomybės dėl Rusijos nesėkmių. Tikėtina, kad tai apsunkins Rusijos centralizuotą vadovavimo ir kontrolės modelį.

Kaip rašė UNIAN, anksčiau Ukrainos gynybos ministerijos Vyriausiasis žvalgybos direktoratas informavo apie vadų, kurie nevykdė savo užduočių Ukrainoje, areštus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite