Angle down Atgal

Dėl sunkvežimyje Britanijoje rastų 39 negyvų žmonių areštuoti dar trys įtariamieji

Didžiosios Britanijos policija, atliekanti tyrimą dėl sunkvežimyje rastų 39 negyvų žmonių, penktadienį paskelbė areštavusi dar tris įtariamuosius, o saugumo šaltinis Vietnamo sostinėje Hanojuje sakė, kad kai kurios aukos gali būti vietnamiečiai.

Šis siaubingas atvejis šokiravo Britaniją ir atkreipė dėmesį į žmonių kontrabandos pavojus.

Policija iš pradžių manė, kad visos aukos yra Kinijos piliečiai, bet penktadienį paskelbė, kad identifikuojant žuvusiuosius „vaizdas gali keistis“.

Vienas vietnamietis naujienų agentūrai AFP sakė manantis, kad tarp žuvusiųjų yra jo 26 metų sesuo Pham Thi Tra My (Pam Ti Tra My), kuri prieš savo mirtį motinai atsiuntė širdį draskančią žinutę.

Ji spalio 3 dieną iš Vietnamo išvyko į Jungtinę Karalystę. Jos brolis Pham Manh Cuongas (Pam Man Kuongas) sakė, kad jų motina vos kelios valandos prieš tai, kai Britanijoje buvo rastas minimas sunkvežimis su lavonais, gavo jos SMS žinutę: „Atsiprašau, Mama. Mano kelias į užsienį nebuvo sėkmingas. Mama, aš taip tave myliu! Mirštu, nes negaliu kvėpuoti.“

Esekso policijos aukšto rango pareigūnė Pippa Mills (Pipa Mils) sakė, kad policija nespėlios dėl aukų pilietybės, ir pridūrė, kad „vaizdas keičiasi“.

Iš viso trečiadienį pramonės parke į rytus nuo Londono esančiame Greise puspriekabėje refrižeratoriuje buvo rastos aštuonios moterys ir 31 vyras.

Įvykio vietoje policija dėl įtarimų nužudžius sulaikė sunkvežimio vairuotoją – 25 metų vyrą iš Šiaurės Airijos. Penktadienį pareigūnai patvirtino, kad buvo sulaikyti dar trys asmenys.

38 metų vyras ir tokio paties amžiaus moteris iš Voringtono Anglijos šiaurės vakaruose „areštuoti įtarus sąmokslu nelegaliai vežti žmones ir dėl 39 įtarimų nužudžius dėl neatsargumo“, nurodė policija.

Kiek vėliau paskelbta, kad Londono Stanstedo oro uoste areštuotas 48 metų vyras iš Šiaurės Airijos, įtariamas sąmokslu nelegaliai vežti žmones ir nužudymu dėl neatsargumo.

Penktadienį turėjo būti atlikti pirmieji aukų skrodimai, aiškinantis, kaip šie žmonės mirė. Vėliau prasidės aukų tapatybės nustatymas.

Tai didžiausias nužudymų tyrimas Britanijoje nuo 2005 metų mirtininkų sprogdinimų Londone.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite