Angle down Atgal

Dėl M.A.M.A. transliacijos pradėta administracinė teisena: nebuvo užtikrintas saugus atstumas, kaukių dėvėjimas

Po kovo 27 d. įvykusios M.A.M.A. transliacijos, kurioje buvo galimai pažeisti karantino reikalavimai, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VKP) pareigūnai kovo 29 d. pradėjo administracinę teiseną šios transliacijos organizatorių atžvilgiu.

Pasak policijos pranešimo, administracinės teisenos metu nustatyta, kad organizatorius transliacijos metu neužtikrino, kad dalyviai laikytųsi saugaus atstumo, dėvėtų veido kaukes ir sistemingai nesibūriuotų ne filmavimo metu. Praėjusią savaitę juridinio asmens atstovui buvo išsiųstas šaukimas atvykti į policijos komisariatą Kaune dėl protokolo surašymo, tačiau, šį pirmadienį gavus prašymą protokolo surašymą perkelti į artimiausią policijos įstaigą pagal gyvenamąją vietą, balandžio 27 d. kolegoms iš Vilniaus apskrities VPK perduotas pavedimas surašyti protokolą administracinio nusižengimo byloje. Surašius protokolą, medžiaga bus išsiųsta Teismui sprendimo priėmimui.

Iki savaitgalio Kauno apskrities VPK buvo pradėta 51 administracinio nusižengimo teisena pavieniams asmenims. 20 iš jų jau išsiųsti administracinio nusižengimo protokolai su nurodymu susimokėti baudą.

ELTA 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite