Angle down Atgal

Dėl išsiliejusių degalų uždaromas eismas Vilniaus Tūkstantmečio gatvėje

Dėl išsiliejusių degalų uždaromas eismas Vilniaus Tūkstantmečio gatvės atkarpoje, BNS penktadienį informavo sostinės policija.

Tai prieš 11 val. BNS pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė.

Pasak jos, ugniagesiams pavyko surinkti 600 litrų degalų, į pagalbą taip pat atvykęs avariją patyrusio vilkiko įmonės automobilis.

Kaip skelbė BNS, dėl išsiliejusių degalų penktadienį uždarytas eismas Vilniaus Tūkstantmečio gatvės atkarpoje, abiejose eismo juostose.

Pasak ugniagesių, eismas buvo uždarytas dėl galimo gaisro pavojaus.

Kaip teigė policijos atstovė, kelias uždarytas po to, kai 8.48 val. Tūkstantmečio gatvėje, ties „Porshe“ centru, važiuojant link oro uosto, sunkiasvoris sunkvežimis užvažiavo ant kanalizacijos šulinio ir prakirto baką, iš jo išsiliejo kuras.

„Policija uždaro eismą: nuo Savanorių žiedo link Minsko plento, Liepkalnio“, – BNS sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

„Labai raginame visus vairuotojus rinktis kitą kelią“, – pridūrė ji.

Manoma, kad darbai truks apie valandą ar dvi.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė E. Zdanevičienė BNS sakė, kad sunkiasvorio automobilio kuro bake buvo apie 1 tona kuro, jis liejosi į aplinką.

„Ugniagesiai gelbėtojai dirba dviem kryptimis –  bando užsandarinti kuro baką ir renkasi išsiliejusius teršalus, kad jie nepatektų į gruntinius vandenis, apribotas eismas, didžiulės spūstys“, – BNS sakė E. Zdanevičienė.

Jos teigimu, įvykio vietoje dirba keturios ugniagesių automobilinės cisternos.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite