Angle down Atgal

Degė indaplovė ir vilkike sukrauti durpių briketai

Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai tiria gaisrų priežastis.

Šavaitgalį gaisrininkai gavo pranešimą, kad Marijampolės seniūnijos Putriškių kaimo Draustinio gatvėje esančiame name pilna dūmų. Pasirodo, kad virtuvėje užsidegė indaplovė. Šeimininkė, įjungusi indaplovę, buvo išėjusi, o sugrįžusi pamatė, kad visur pilna dūmų. Indaplovę ji perliejo kibiru vandens ir gaisrą užgesino.

Pasak ugniagesių, pirminiais duomenimis, gaisras galėjo kilti dėl netvarkingos elektros instaliacijos. Gedimas galėjo būti pačioje instaliacijoje, kištukiniame laide arba pačioje indaplovėje.

Per gaisrą aprūko virtuvė, kambaryje nuo karščio apsilydė plastikinės lubų dailylentės.

Daug nerimo ugniagesiams sukėlė pranešimas apie Vasaros gatvėje, penki metrai iki pastatų, užsidegusį vilkiką su durpių briketų kroviniu.

Gaisrininkai, atvykę į nurodytą vietą, pamatė iš krovininio automobilio „MB Actros“ krovinių skyriaus rūkstančius dūmus. Degė durpių briketai, apdegė ir apsilydė dalis tento ir medinių lentų. Teko iškrauti kelias paletes durpių briketų. Jie sulieti vandeniu.

Pirminiais duomenimis, Lietuvos vežėjų firma iš Latvijos į Vokietiją gabeno durpių briketus. Tiriamos dvi gaisro priežastys: savaiminis užsidegimas arba neatsargus elgesys.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite