Angle down Atgal

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

Karantinas po truputį švelnėja, o kai kuriems jis šiek tiek visai pasimiršta. Vienas skaitytojas susisiekė su portalu, norėdamas papasakoti apie nutikusią nemalonią situaciją, kuri skamba lyg vieni verslai bando pasipelnyti iš žioplų žmonių. Vienoje Kauno degalinių operatorė atsisakė aptarnauti klientą, nes šis nedėvėjo kaukės, tačiau yra vienas momentas, kuris stipriai suglumino kaunietį.

Į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi skaitytojas, kuris papasakojo keistą susidūrimą su degalinėje dirbančia darbuotoja.

„Atvažiuoju į degalinę, užsipilu kuro, nueinu susimokėt, operatorė sako neaptarnausiu, nes jūs be kaukės. Okey, tai ką man dabar daryt, kad netyčia palikau tą kaukę namuose, nors visada ją vežiojuosi kartu ir eidamas į prekybos centrus ar į degalines užsidedu, nes taip reikia“, – apie nepatogią situaciją pasakojo skaitytojas Meinardas.

„Jai tai viską pasakau ir ji manęs išklausius pasiūlo nusipirkti vienkartinę kauke už 2 eurus (tokios vaistinėje dabar kainuoja apie 30-50 euro centų)“, – gana logišką problemos sprendimą pasiūlo pardavėja, tačiau jaunam vyrui kyla gan logiškas klausimas.

„Tada man kyla klausimas: tai už kurą pinigų jūs paimti negalite, tačiau perkant kaukę jūs mane aptarnausite?“, – anot skaitytojo, po šio klausimo operatorė pasimeta ir pasiūlo visai nemokėti, tačiau tokiu atveju visa informacija bus perduota policijos pareigūnams.

„Numečiau pinigus ant stalo be eilės ir išvažiavau“, – teigė jis.

„Tikrai sugrįšiu į ta degalinę vienu metu su draugais su 4 krovininėm mašinom, visi prisipilsim kuro už 10 euro centų ir nueisim be kaukių. Tada pažiūrėsim kokia bus situacija ir ką mums pasakys tada, kai susidarys eilės prie kuro…“, – ateities planus dėstė skaitytojas.

Primename, jog šalyje pradėjus švelninti karantiną, apsauginės veido kaukes dėvėti privaloma ne visur, tačiau degalinėje ar kitose uždarose patalpose, tai daryti vis dar reikia, tokiu būdu užtikrinant kuo mažesnę galimybę plisti virusams.

https://kaunas.kasvyksta.lt/

comment Skaitytojų komentarai (5)

Taip pat skaitykite