Angle down Atgal

Daugiau kaip 3000 darželinukų ir pradinukų kviečiami susidraugauti su dviračiu

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) rugsėjo-gruodžio mėnesiais vykdys edukacinį projektą „Susidraugauk su dviračiu“, skirtą 5-11 metų amžiaus vaikų – darželinukų ir pradinukų supažindinimui su dviračiu ir dviračių sportu. Bus siekiama vaikus sudominti dviračių sportu ir sukurti ilgalaikį interesą, įtraukiant juos į pažintinius užsiėmimus jiems patrauklia forma vaikų ugdymo įstaigose.

Šis projektas – svarbi LDSF strateginio plano dalis įgyvendinant ilgalaikį siekį dviračių sportą padaryti viena iš dešimties populiariausių sporto šakų Lietuvoje. Vykdant šį projektą, bus naudojama moderni dviračių sporto pristatymo ir treniruočių įranga, vaikų laukia pažintinė edukacinė programa apie važiavimą dviračiu.

„Norime kuo platesniam darželinukų ir pradinukų ratui patrauklia forma pristatyti dviračių sportą, leisti jiems patirti važiavimo dviračiu, lenktyniavimo džiaugsmą. Tam ketiname panaudoti modernius dviračių treniruoklius, planšetes, žaidimų programėles. Į projektą įtrauksime puikiai darbo specifiką su vaikais išmanančius trenerius ir, kas labai svarbu, užsiėmimus atvešime tiesiai vaikams – į darželius, mokyklas, – sakė LDSF generalinis sekretorius Stasys Petkus. – Manome, kad, organizuodami veiklas, puikiai galime pasinaudoti darželių ir mokyklų lauko erdvėmis ir jau dabar kviečiame į projektą registruotis darželius ir pradines mokyklas, kurių atstovai savo auklėtiniams nori padovanoti smagų pažintinį užsiėmimą. Džiaugiamės, kad prie projekto sutiko prisidėti televizijos laidų vedėjas Mindaugas Ponomariovas, išgarsėjęs kaip reklamos personažas Ozis. Mindaugas ir pats vyks į darželius bei mokyklas, pažindindamas vaikus su dviračiu. O vaikų laukia ne tik smagūs įspūdžiai, bet ir prizai, medaliai. Norime, kad šio projekto metu su dviračiu susipažintų daugiau kaip 3000 šalies darželinukų ir pradinukų“.

Registruojantis į projektą reikia iki rugsėjo 15 d. el. paštu ldsfprojektai@gmail.com atsiųsti ugdymo įstaigos pavadinimą, vaikų grupę/klasę, kontaktinio asmens telefoną ir el. paštą. Projekto organizatoriai susisieks su visais interesantais ir sutars, kada užsiėmimų „Susidraugauk su dviračiu“ vykdytojai užsuktų į jūsų ugdymo įstaigą.

Projektas finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo lėšomis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite