Angle down Atgal

Dar vienas svarbus aksesuaras, kurio nevalia užmiršti!

Šio sezono stiliaus tendencijų tiek daug, kad atsirinkti sunku! Nuo spalvų įvairovės iki rėkiančių etikečių, stilių „miksavimo“, plunksnų ir rankinių-diržų. Bet vienas aksesuaras per pristatymus dominavo beveik visose kolekcijose - SKARELĖ! Ryšima ir ant galvos, ir ant kaklo, ir prie rankinės! Dekoruotos dizainerių logitipais, gėlėmis ir margintos raštais! Verta paieškoti spintoje arba įsigyti naują!

O svarbiausia, kad tai aksesuaras, kurį tikrai rasite savo spintoje! Galbūt ją esate įsigijusi jau seniai, galbūt ji gauta dovanų arba parsivežta iš tolimų kraštų, o galbūt paveldėta iš mamos ar močiutės! Ir svarbiausia - ji labai madinga! Tai skarelė! Didelė ir maža, lengva ir sunki - madingos įvairiausios! Margos, vienspalvės, puoštos logotipais..

Keli patarimai:

  • Skarele puoškite plaukus: naudokite kaip galvos aksesuarą, prilaikantį plaukus, apriškite skarele kuodelį, plaukų uodegėlę.
  • Skarele dekoruokite rankines: riškite prie rankinės rankenos arba apvyniokite rankeną per visą ilgį.
  • Ryšėkite skarelę įprastai - ant kaklo. Ji gali būti mažytė arba didelė, lengvai užmesta ant kaklo ir pečių arba laisvai surišta ant kaklo ar šiek tiek žemiau.
  • Itin madingas įvaizdis - skarelė ryšima ant galvos, kaip tai darydavo mūsų prosenelės! Beje, taip skareles ryši ne tik gatvės stileivos, podiumų deivės, bet ir Anglijos karalienė! Juk tai klasika.
  • Iš skarelės sulankstyta juostele juoskite galvą (galite surišti kaip kaspinėlį galvos viršuje) arba riškitės dengdamos kaktą (toms, kurios neatsimena, siūlau paieškoti 9-10 deš. roko dievaičių įvaizdžių, pvz., Guns'n'roses ;).
  • Didelę skarą galima rištis ant galvos kaip tiurbaną! Labai tinka vasarą, slepiantis nuo saulės, labai originalu ir stilinga.
  • Rinkitės gėlėtas, margas ar leopardo raštų skareles, kurie itin madingi šį sezoną, kurie pagyvins vienspalvį jūsų įvaizdį.
  • Mažytes plonas skareles riškitės ant riešų ir ant čiurnų! Itin madingas, originalus vasaros įvaizdis!

Vaida Buivydienė, STYLE INN mados socialinis tinklapis

Daugiau www.styleinn.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite