Angle down Atgal

D. Bunkus kalbų apie skyrybas su V. Siegel neneigia

Pramogų pasaulyje jau kurį laiką sklinda kalbos apie garsios poros Danieliaus Bunkaus ir Viktorijos Siegel skyrybas. Panašu, kad jos pasitvirtino, skelbia naujienų portalas 15min.

Socialiniuose tinkluose jau kurį laiką nėra bendrų poros nuotraukų. 15min susisiekus su D. Bunkumi, vyras skyrybų fakto nei patvirtino, nei paneigė, tačiau prašė klausti Viktorijos. Žinoma moteris žiniasklaidai taip pat nedavė komentarų.

Ši žinia yra kiek netikėta, nes dar visai neseniai pora skelbė apie naują įsigytą verslą - Vilniaus centre, Gedimino prospekte, esačią maisto halę „Gastronomas Food Hall“. Tuo metu buvo skelbiama, kad V. Siegel prisidės prie jos plėtros.

Tai ne vienas karantino metu įvykęs pokytis poros gyvenime – V. Siegel taip pat atidarė elektroninę parduotuvę „Dress like VS“.

Primename, kad pora susipažino 2016 m., 2017 m. vasario mėnesį jie susižadėjo ir susituokti nusprendė daugiau nei po pusmetį trukusios draugystės. Kartu jie augina dukrą Nicolę. V. Siegel tai yra pirmas vaikas, D. Bunkui - antras. Vyras iš pirmosios santuokos su Natalija Bunke turi sūnų Kristupą.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite