Angle down Atgal

COVID-19 susirgo Ukmergės savivaldybės administracijos direktorius: buvo pasiskiepijęs

Antradienio popietę Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas socialiniame tinkle Facebook pranešė, kad serga koronavirusu. Pasak politiko, teigiamo testo rezultato jis sulaukė vakar vakare.

D. Varnas yra saviizoliacijoje jau nuo praėjusios savaitės, mat turėjo kontaktą su sergančiuoju. Sužinojęs, kad serga, jis nedelsiant apie tai informavo visus, su kuriais pastaruoju metu turėjo kontaktą.

Tiesa, politikas jau yra pasiskiepijęs nuo koronaviruso. Kovo pabaigoje jam suleista pirmoji „AstraZeneca“ vakcinos dozė. D. Varnas tikisi dėl to bent jau nesirgti sunkia ligos forma.

„Aš jaučiuosi pakankamai gerai. Tikiuosi persirgti lengva forma ir be komplikacijų, nes jau esu pasiskiepijęs pirma vakcinos nuo COVID-19 doze. Nėra teigiančių, kad įgysime šimtaprocentinę apsaugą pasiskiepiję. Net po abiejų skiepų pavojus susirgti niekur nedingsta, bet skiepai užtikrina lengvesnę sirgimo formą, apsaugo nuo komplikacijų.

Taigi pats susidūręs su šia nemalonia ir visų gyvenimus sustingdžiusia liga, raginu kaip įmanoma skubiau skiepytis, nepiktnaudžiauti atlaisvintomis karantino sąlygomis ir nuoširdžiai rūpintis savo ir kitų sveikata“, – skelbia D. Varnas.

 

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite