Angle down Atgal

COVID-19 diagnozės sulaukęs aktorius Antonio Banderasas izoliavosi

 Ispanų aktorius Antonio Banderas (Antonijas Banderasas) pirmadienį, minėdamas savo 60-ąjį gimtadienį, paskelbė, kad izoliavosi, nes sulaukė teigiamų tyrimo dėl koronaviruso rezultatų, bet pabrėžė, kad jaučiasi „palyginti gerai“.

„Esu priverstas švęsti savo 60-ąjį gimtadienį karantine, nes man testu patvirtinta COVID-19 liga“, – pažymėjo A. Banderas, žinomas savo vaidmenimis tokiuose filmuose kaip „Zoro kaukė“ (The Mask of Zorro) ir „Filadelfija“ (Philadelphia).

„Jaučiuosi palyginti gerai, tiesiog esu šiek tiek labiau pavargęs negu įprastai. Esu tikras, kad artimiausiu metu pasveiksiu“, – pridūrė jis savo pareiškime, kurį jis paskelbė socialiniuose tinkluose, pridėdamas juodai baltą savo vaikystės nuotrauką.

„Pasinaudosiu šia izoliacija kaip proga skaityti, rašyti, ilsėtis ir planuoti ateitį, kad galėčiau suteikti prasmės savo neseniai įveiktiems 60 metų, kuriuos pasitikau kupinas noro ir entuziazmo“, – sakė aktorius.

A. Banderasas, kurį 2017 metais ištiko širdies priepuolis Didžiojoje Britanijoje, kur jis turi namus, nepatikslino, kur apsistojo.

Aktorius praleido labdaros šventę, kurią turėjo vesti sekmadienį Marbeljoje – Ispanijos pietinio Kosta del Solio regiono mieste, esančio šalia jo gimtosios Malagos.

A. Banderasas sausį buvo pirmąkart nominuotas „Oskarui“ už savo vaidmenį ispanų režisieriaus Pedro Almodovaro (Pedro Almodovaro) juostoje „Skausmas ir šlovė“ (Dolor y gloria), kurioje suvaidino savo gyvenimą prisimenantį negaluojantį kino režisierių.

Tąkart geriausio pagrindinio aktoriaus apdovanojimą galiausiai pelnė Holivudo aktorius Joaquinas Phoenixas (Choakinas Finiksas).

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite