Šiaulių miesto savivaldybės nuotr.
Angle down Atgal

Centrinio parko estradą ketinama sutvarkyti iki Šiaulių miesto gimtadienio

Atgyjant Šiaulių miesto centriniam parkui, šiauliečiai klausiamai žvelgia į estradoje vykstančius darbus ir svarsto, kada sulauksime atsinaujinusios estrados atidarymo. Miesto savivaldybė šiandien pranešė, kad ilgai laukti neteks – darbus planuojama baigti dar vasaros pabaigoje. 

Ketvirtadienio pavakarę Šiaulių miesto savivaldybė socialiniuose tinkluose pasidalijo centrinio parko atnaujinimo darbų nuotraukomis ir pranešė džiugią žinią – šiauliečiai miesto gimtadienį švęs jau atnaujintoje estradoje. 

„Centrinio parko estrados darbai vyksta pilnu pajėgumu – šiauliečius į pirmuosius renginius naujojoje erdvėje pakviesime jau šios vasaros pabaigoje, per Saulės miesto gimtadienį.

Renovuota estrada savo erdve taps didžiausia regione ir bene vienintele estrada Lietuvoje su pilnai sutvarkyta infrastruktūra.

Estradoje bus įrengta apie 5000 sėdimų vietų, scena su stogu, grimo ir persirengimo kambariai, o žiemą čia bus galima įrengti čiuožyklą. Estrada taip pat pritaikyta žmonėms su negalia“, – skelbiama savivaldybės įraše. 

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite