Angle down Atgal

Centralizuota mokinių priėmimo sistema pradės veikti vasarį

Marijampolės savivaldybės administracija šiuo metu vykdo centralizuotos mokinių priėmimo į bendrojo ugdymo mokyklas informacinės sistemos pirkimo procedūras. Įdiegus sistemą vaikus registruoti į ugdymo įstaigą tėvai galės tokiu pačiu principu, kaip ir registruojant vaiką į ikimokyklinio ugdymo įstaigą.

„Kai 2018-aisiais diegėme centralizuoto priėmimo į darželius sistemą, neabejojome, kad ji palengvins visą priėmimo procesą ir padarys jį patogesnį. Elektroniniu būdu pildant prašymus informacija sistemoje pateikiama tiksliai ir greičiau, nereikia spausdinti dokumentų, prašymų ir jų nešti į ugdymo įstaigą, dažnu atveju net kelias. Tikimės, kad turėdami tokį puikų pavyzdį, kai procesus galima palengvinti ir padaryti patogesnius, priėmimą į mokyklas taip pat supaprastinsime. Nors daliai tėvelių tai bus nauja patirtis, specialistai bus pasiruošę padėti pateikti visą reikiamą informaciją“, – pasakoja savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

Ji taip pat ragina tėvelius nepildyti popierinių prašymų, kaip buvo įprastai nuo sausio 1 d.: „Dažniausiai sausio mėnesį būsimų pirmokų, penktokų ar devintokų tėveliai nešini prašymais eidavo į mokyklas ir teikdavo juos mokyklai, kurioje norėdavo matyti savo vaikus besimokinančius. Planuojama, kad centralizuota mokinių priėmimo į bendrojo ugdymo mokyklas informacinė sistema pradės veikti vasario mėnesį,  tuomet tėvai ir galės pradėti teikti prašymus dėl vaiko priėmimo į pasirinktą ugdymo įstaigą elektroniniu būdu“.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite