Angle down Atgal

Celiulito gydymas – dar ne vėlu pasiruošti bikini sezonui

Dažna moteris susiduria su nepageidaujama apelsino žievele ant šlaunų ir sėdmenų – tai neretai lemia mažas fizinis aktyvumas, sėdimas darbas, nesubalansuota mityba, hormoninės sistemos sutrikimai ir kiti gyvensenos ar įgimti veiksniai. Tačiau nors ši problema ir dažna, laiku pradėjus ją spręsti galima gana neblogai ją užmaskuoti.  

Pasaulyje nuolat atsiranda vis naujų technologijų ir prietaisų, skirtų mažinti riebalinį audinį ir lyginti odos paviršių. Jie gali būti paremti įvairiomis technologijomis: šalčio terapija, kuomet riebalų ląstelės šaldomos, radijo dažnio prietaisai, kuomet riebalinis audinys šildomas ar mechaniniai aparatai, kuriais probleminės zonos yra masažuojamos. Tačiau iš viso plataus pasirinkimo bene populiariausias įrenginys pasaulyje yra VelaShape III.  

Gamintojo Syneron įrenginys VelaShape III toks populiarus ne veltui – juo probleminės zonos veikiamos net 4 mechanizmais vienu metu: radijo dažnis šildo riebaliukus, infraraudonieji spinduliai veikia odos paviršių, na o vakuumas bei mechaninis masažas paspartina limfos apykaitą ir priverčia nepageidaujamas medžiagas bei suskaidytus riebalus pasišalinti greičiau. Taip vos per keletą procedūrų, atliekamų maždaug kas savaitę, ženkliai palygėja odos paviršius, sumažėja apelsino žievelės efektas ir pagerėja bendras odos tonusas – visi geidžiamiausi rezultatai, kuriems pasiekti užtenka VelaShape procedūros.  

Tad kodėl šis prietaisas toks veiksmingas? Be to, kad pasirinktos zonos yra veikiamos keliomis technologijomis vienu metu, reikėtų pažiūrėti ir giliau, kas vyksta ląsteliniame lygmenyje. Veikiant odą radijo dažniu, šildomas poodinis riebalinis sluoksnis. Taip ne tik suskaidomi riebalai, tačiau ir pagerinama kolageno bei elastino sintezė. Būtent todėl po šios procedūros moterys džiaugiasi lygesniu odos paviršiumi bei atjaunėjusia ir pagerėjusia odos būkle.  

Visgi besirinkdamos šią procedūrą moterys turėtų būti atsargios – VelaShape III yra medicininis įrenginys, todėl nesusigundykite mažomis kainomis įvairiuose salonuose – gali būti, kad juose procedūra bus atliekama padirbiniu. Originalus VelaShape III išsiskiria savo unikalia forma, įrenginio priekyje spalvotai šviečia užrašas „Syneron“ bei akivaizdžiai matomas paties modelio logotipas. Taip pat joks originalus VelaShape aparatas neturi papildomų galūnių pavadinime: jei pavadinime matote junginius „VS“, „+“, ar nėra skaičiaus „III“ – greičiausiai susidūrėte su klastote. Atkreipkite dėmesį, kad tik originalus įrenginys yra patvirtintas FDA ir CE saugumo sertifikatais, o jį rasti galima tik medicinos įstaigose, procedūras atlieka tik medicinos personalas. Be to, tikrasis VelaShape III laikomas aukso standartu celiulito gydyme ir apimčių mažinime visame pasaulyje! 

Žinoma, siekiant išlaikyti pasiektą rezultatą kuo ilgiau, derėtų prisižiūrėti mitybą, gerti daug vandens, į kasdienį režimą įtraukti laiko fiziniam aktyvumui. Juk celiulito neįmanoma visiškai panaikinti, jį galima tik paslėpti savo valios pastangomis ir prietaisų pagalba – būtent todėl celiulito gydymas turėtų apimti šias sritis. Na, o visą reikalingą pagalbą, kvalifikuotą personalą bei priemones celiulitui naikinti rasite REVÙ CLINIC Kaune.  

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite