Angle down Atgal

Buvusių „Saulėtekio“ abiturientų susitikimas šiemet įvyko nuotoliniu būdu

Vis labiau tampa įprasta susitikti virtualioje erdvėje... Susiklosčiusi situacija verčia bendrauti per atstumą... Negalime paspausti rankos, pajusti žmogiškos šilumos, apkabinti... Bet noras bendrauti nuo to tik stiprėja. Gyvenimas vis tiek nestovi vietoje. Tai, kas jau tapo tradicija, negali niekur dingti. Tradiciškai kiekvienais metais sausio pabaigoje-vasario pradžioje Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija sukviečia buvusius abiturientus. Šįkart jų susirinko kaip niekada daug – net 1600.

Tiesa, ne jaukioje salėje, o virtualioje erdvėje. Bet šiemet „aplankyti“ savo buvusią 16-ąją vidurinę mokyklą, „Saulėtekio“ vidurinę mokyklą, „Saulėtekio“ gimnaziją galėjo net tie, kurie šiuo metu yra toli nuo Lietuvos. Štai kodėl mūsų buvo tiek daug. Nors tiesioginiame eteryje negalėjome matyti visų mūsų džiugių šypsenų, tačiau iš nuoširdžių pasisveikinimų, palinkėjimų komentaruose, iš daugybės širdelių ir virtualių šypsenėlių jautėsi, kad labai vieni kitų pasiilgome, kad tebesame didelė šeima... Ir visai nesvarbu, kad vieni buvę abiturientai mokyklą baigė prieš 40 metų, kiti tik prieš metus – visus juos vienija JŲ MOKYKLA, kurioje buvo taip gera, nes čia saulė šviečia visiems...

Nors direktorė Jūratė Kaščiuškienė apgailestavo, kad negali aprodyti taip išgražėjusios gimnazijos, pasidžiaugti kartu puikiomis jos poilsio erdvėmis, bet optimistiškai patikino, kad metai netruks prabėgti ir vėl galėsime visi susitikti gyvai, o Šiauliai, anot pavaduotojo Malik Agamalijev, tada taps meilės miestu. Kol tai yra tik graži vizija, per šį virtualų susitikimą dalinomės nuotraukomis, prisiminimais, palinkėjimais (sveikinimus siuntė I abiturientų laidos, baigusios mokyklą prieš 40 metų, atstovai Irena Skrickaitė, Irena Pociūtė ir Romualdas Bogrovas, kalbėjo 21 laidos buvęs abiturientas Aivaras Povilionis , 10 metų mokyklos baigimo jubiliejų švenčiantys Karolina Puplesytė, Ligita Venckutė ir jų buvusi auklėtoja Jūratė Montvidienė, Grasilda Mačiūnaitė, Evaldas Račkauskas, Eglė Pukytė, Laura Fledžinskaitė). Vakaro svečius linksmino dabartiniai mūsų abiturientai Raimonda, Normantas ir Rokas bei jų vadovas Rolandas Janušas.

Nesvarbu, kaip susitikome, svarbu, kad apskritai galėjome susitikti, kad buvo taip jauku ir gera... Džiaugiamės, kad jūs, buvę mūsų abiturientai, nepamirštate savo mokyklos, kad ja didžiuojatės, o JI didžiuojasi jumis. Visada čia esate laukiami.

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Diana Gilytė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite