Angle down Atgal

Buvusiam „Panevėžio kelių“ vadovui priteista išeitinė išmoka, visi bendrovės reikalavimai atmesti

Panevėžio apylinkės teismas priėmė sprendimą byloje, kurioje buvęs AB „Panevėžio keliai“ (nuo 2022 kovo – „UAB HISK“) vadovas Virmantas Puidokas siekė prisiteisti išeitinę išmoką, kuri jam priklausė pagal darbo sutartį. Teismo sprendimu visi ieškovo reikalavimai buvo patenkinti, jam priteista beveik 232 tūkst. eurų. „UAB HISK“ priešieškinys 623 tūkstančių eurų sumai buvo atmestas.

V. Puidoko teigimu, net ir tuo atveju, jei oponuojanti pusė ir mėgins skųsti teismo sprendimą, jis toliau užtikrintai sieks teisingumo. 

23 metus „Panevėžio keliams“ vadovavęs V. Puidokas praėjusių metų kovą kreipėsi į teismą prašydamas priteisti jam beveik 232 tūkst. eurų išeitinę išmoką pagal darbo sutartį.

„Panevėžio keliai“, siekdami nemokėti išeitinės išmokos pateikė priešieškinį buvusiam vadovui už daugiau kaip 626 tūkst. eurų, o vėliau – net 18,5 mln. eurų ieškinį V. Puidokui dėl tariamai padarytos žalos. Atsakovai metus laiko bandė vilkinti išeitinės išmokos nagrinėjimo procesą, galiausiai už tokius savo veiksmus buvo teismo nubausti finansine bauda.

„Panevėžio keliai“ pretenzija buvusiam direktoriui yra viena iš didžiausių Lietuvos verslo istorijoje. V. Puidokas buvo vienas iš pirmųjų, kuris viešai prabilo apie „Panevėžio kelių“ stambiojo akcininko Gvido Drobužo diktatą, viešai atskleidė raginimus žemesne nei rinkos kaina parduoti savo turimas akcijas ir atsisakyti reikalauti pagal sutartį priklausančios kompensacijos už vienašališką atleidimą iš darbo – neva tada visos bylos prieš jį bus nutrauktos. Atleistas iš pareigų V. Puidokas liko mažuoju akcininku ir toliau iš buvusios darbovietės reikalauja skaidrumo.

V.o Puidoko interesus procese prieš „UAB HISK“ gynė advokatas Tomas Narkus (advokatų kontora „MK&Narkus”).

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite