Angle down Atgal

Buvusiam generaliniam komisarui Vytautui Grigaravičiui persodinta širdis

Buvęs policijos generalinis komisaras ir Alytaus meras Vytautas Grigaravičius pasidalino jautria žinute ir prisipažino, kad jam persodinta širdis.

„Sausio 5 d. patyriau antrąjį gimtadienį. Mano kūne pradėjo plakti donoro širdelė, kuri, tikiuosi, dar leis pagyventi, pabaigti nebaigtus darbus, pamatyti anūkų ateitį, ir, žinoma, jiems padėti. Dėl to, kas įvyko, esu dėkingas donorui bei jo šeimai ir be abejo dideliam medikų kolektyvui, pasiaukojančiai dirbančiam, kad mane išgelbėtų. Nuoširdus ačiū visiems. Žmonai Jolantai už nuolatinį rūpinimąsi ir tikėjimą viltimi, sūnums Egidijui ir Rolandui už pastovų rūpestį savo tėčiu... draugams ir bičiuliams. Visiems didelis ačiū. Būkite laimingi ir sveiki“, – socialiniame tinkle Facebook rašė V. Grigaravičius.

Širdies problemos jį lydėjo jau ilgą laiką. 2020-ųjų rudenį V. Grigaravičius netikėtai susmuko automobilių stovėjimo aikštelėje. Paaiškėjo, kad jį ištiko infarktas, sukėlęs klinikinę mirtį. Medikams vyrą vos pavyko išplėšti iš mirties nagų. V. Grigaravičiui po to teko ištverti kelias operacijas, tačiau galutinis medikų verdiktas buvo neišvengiamas širdies persodinimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite