Angle down Atgal

Bute 3 metus iro moters kūnas, bet siaubingą smarvę kentę kaimynai pagalbos neprisišaukė

Neįtikėtinas ir kraupus įvykis – savo bute mirusi vyresnio amžiaus moteris nebuvo rasta beveik trejus metus. Siaubingą pūvančios mėsos dvoką ir zvimbiančias muses bei ant langų krentančias lervas visus tuos metus kentę kaimynai taip ir nesulaukė pagalbos. Šiuo metu aiškinamasi ne tik moters mirties priežastis, bet ir kodėl per kelerius metus niekas velionės taip ir nepasigedo.

Nemalonų kvapą viename Londono daugiabutyje, Pekamo rajone kaimynai pajuto dar 2019 metų pavasarį. Per visą tą laiką įvairioms tarnyboms namo gyventojai skambino apie pusšimtį kartų, tačiau pagalbos taip ir nesulaukė. Niekas nevyko apžiūrėti buto, kadangi siautė koronaviruso pandemija ir tai, esą, nebuvo didelės svarbos iškvietimas.

Buto duris policija išlaužė tik praėjusią savaitę. Vaizdas jame šokiravo. Svetainėje ant sofos rastas 61-erių Sheilos Seleoane kūnas, tiksliau tai, kas iš jo liko – skeletas. Panašu, kad moteris mirė tiesiog sėdėdama ant savo sofos sutrikus sveikatai. Aplinkui dar aptikta šventinių rožinių balionų, iš kurių jau buvo išsileidęs oras. Susidarė įspūdis, jog velionė prieš mirtį kažką šventė.

Tačiau labiausiai gyventojus piktina atitinkamų tarnybų neveiksnumas ir atsakomybės stoka. Kaimynai pasakoja, jog net porą metų namuose kentė nepakeliamą smarvę, kurią apibūdino kaip pūvančios vištienos tvaiką. Kvapas buvo toks stiprus, jog žmonės vos galėjo išbūti savo namuose. Iš mirusios moters buto buvo girdimas siaubingas musių zvimbimo garsas, jų buvo pilna ir bendrame koridoriuje. Pro durų apačią ar ant gretimų butų langų iš lauko pusės kartais krisdavo ir lervos.

Tačiau į skundus niekas nereagavo, o smarvę daugiabutį administruojanti įmonė pateisino kaip neva problemas dėl senų vamzdžių.

Moters palaikus išsivežė ekspertai, tikslią mirties priežastį bus sunku nustatyti, kadangi iš kūno beveik nieko neliko, tačiau beveik neabejojama, kad tai nebuvo smurtinė mirtis.

Parengta pagal užsienio žiniasklaidą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite