Angle down Atgal

Būrėja Taro kortų pagalba aiškinasi, ką reikia daryti, kad Jus mylėtų

Būrimai: meilei, koks bus sutuoktinis, kada ištekėsiu – tiek praeityje, tiek ir šiuo metu labai populiarūs. Daugelis jaunų merginų (vaikinus būrimai mažiau domino) bandė išsiaiškinti būsimo vaikino, sužadėtinio: vardą, išvaizdą ir amžių. Jis turtingas ar vargšas, vienišas ar našlys, charakterio bruožus, kas iš jų bus šeimos galva, ir net iš kurios pusės ateis jaunikis. 

Dažnai būrimo metu merginoms padėdavo pagyvenusi patyrusi moteris, kuri paaiškindavo, kaip ir ką reikia daryti, interpretuodavo ženklus. Šiais laikais šią pagalbos funkciją dažniausiai atlieka tarologai. O ypač puikiai apie porų santykius nusimano, ir padeda juos suprasti, nuspėti ateitį Elana, elana.lt tinklalapio įkūrėja.

Šiuolaikiniai būrimo būdai

Populiariausias būrimo būdas

„Google“ paieškos sistemoje šis būdas žymimas kaip vienas labiausiai pasiteisinusių metodų, labiausiai tinkantis merginoms, kurios abejoja dėl antros pusės pasirinkimo.

Ko jums reikia? Audinio gabalas, adata ir raudonas siūlas.

Ką reikia daryti? Įverkite į adatą siūlą (be mazgo), pagalvokite apie savo mylimąjį, padarykite septynias siūles ant audinio ir staigiai patraukite adatą.

Rezultatas. Jei siūlas laisvai praėjo per audinį, tada tikrai neturėtumėte abejoti išrinktuoju ir jo jausmais, jei siūlas išsitraukė sunkiai, bus sunkumų santykiuose, o jei siūlas nutrūksta, tuomet patariama pagalvoti, ar jis „tas išrinktasis“.

Madingiausias šio amžiaus būrimo būdas

Ko jums reikia? Naujos kojinės su nėriniais.

Ką daryti? Prieš miegą apsimaukite kojinę ant bet kurios kojos, sakant: „Mano sužadėtini, nuauk kojinę“.

Rezultatas. Ryte pabandykite prisiminti, kas atėjo pas jus sapne. Tai jūsų būsimas vaikinas (o gal net sutuoktinis).

Paprastas „Taip“ ir „Ne“ būrimas

Ko jums reikia? Žiedas (geriausia sidabrinis), tvirtas siūlas ir moneta.

Ką daryti? Pakabinkite žiedą ant siūlo, uždegite žvakę, o monetą padėkite priešais save. Pirštų galiukais paimkite siūlą taip, kad žiedas kabėtų žemyn – tiesiai virš monetos. Stenkitės nejudinti rankos ir sutelkti dėmesį į klausimus, bet atminkite: jie turi būti uždaryti, tai yra, reikalaujantys „taip“ arba „ne“ atsakymų.

Rezultatas. Jei po užduoto klausimo žiedas nejuda, tai vienareikšmiško atsakymo į klausimą dar nėra, jei žiedas juda iš kairės į dešinę – atsakymas yra „taip“, o jei pirmyn ir atgal – „ne“. Jei žiedas juda ratu – klausimą reikia suformuluoti iš naujo.

Senoviniai būrimo būdai

Smagūs senoviniai būrimo metodai

Jaunikio paieškos  – būrimas vandeniu. Lauke, vėlyvą vakarą uždegame fakelą, įsmeigiame į žemę ir žiūrime, į kurią pusę krenta pelenai – iš tos pusės ir pasirodys jaunikis. Šiek tiek fakelui įsiliepsnojus, jis panardinamas į vandenį, o tada bandoma jį uždegti – jei jis lengvai, greitai užsidega, santuoka bus gera, harmoninga.

Per įvairias šventes susirinkusios jaunos merginos ateitį spėdavo ir iš naminių gyvūnų elgesio. Į namus atnešdavo vištą ar gaidį ir kiekviena mergina siūlydavo iš savo saujos grūdų. Iš kurios merginos saujelės pirmiausiai paukštis pradėdavo lesti grūdus – ji ir ištekės anksčiau už kitas.

Merginos paimdavo keletą graikinių riešutų kevalų, įdėdavo į jas nedidelius vaško žvakių gabalėlius, uždegdavo ir nuleisdavo į pripildytą vandens puodą. Kieno žvakė pirmiausiai sudega, ta mergelė ir greičiau ištekės nei kitos, ir atvirkščiai. O kurios žvakė nuskęsta, ta mergelė liks netekėjusi.

Susirinkusios Joninių vakarą, merginos bėga prie upės ar tvenkinio, prisisemia vandens į į burną ir skuba grįžti į trobelę, jei pavyksta atnešti vandens burnoje, tada ji ištekės, o jei vandens nelieka burnoje, tai jai nėra ko galvoti apie jaunikį. Ta, kuri pirma grįš su vandeniu, pirma ir ištekės.

Pavojingi būrimo metodai

Kalėdinis būrimas naudojant veidrodį buvo laikomas pavojingu – jaunoms merginoms neleisdavo net matyti tokių burtų. Ritualo metu du dideli veidrodžiai būdavo pastatomi vienas priešais kitą ir apšviečiami žvakėmis. Atspindžiai suformuodavo ilgą koridorių. Mergina kuri atlikdavo būrimą ir jos draugai likdavo kambaryje, visi turėjo tylėti. Mergina atsargiai žvilgtelėdavo į veidrodinį koridorių, kuriame turėjo pasirodyti sužadėtinis. Tik drąsiausieji išdrįsdavo atlikti šį būrimą, nes tikėjo, kad pasirodžiusi veidrodyje jaunuolio vaizdą atspindi piktoji dvasia. Panašiu būdu bandydavo pamatyti jaunikį ir vandens paviršiuje.

Pranašingi sapnai

Sužadėtinį bandydavo pamatyti sapnuose. Tikėta, kad siela miego metu palieka kūną ir iškeliauja į kitą pasaulį. Kad sapnas taptų pranašiškas, reikėjo atlikti ypatingas apeigas – į plaukus pindavo įvairių vaistažolių mišinius, nusiprausdavo vandeniu iš kelių šulinių, o miegoti eidavo apsirengusios. Po lova ar pagalve buvo padedamos plaukų šukos, raktas ar duona. Prieš eidama miegoti mergina ištardavo burtažodį. Pvz.: „sužadėtinio mamyte, šukuok mane“ arba „ateik pas mane vakarienės“. Buvo tikima, kad žmogus kurį susapnuodavo ir bus būsimas sutuoktinis.

 

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite