Angle down Atgal

Broniaus Bagdono knygos „Pagėgių krašto kaimai. II dalis“ sutiktuvės Stoniškiuose

Spalio 23 d., stoniškiečiai ir buvę gyventojai, šiuo metu gyvenantys Klaipėdoje, Kaune, rinkosi į jaukiai papuoštą Stoniškių seniūnijos kultūros namų salę. Įvykis neeilinis – pristatoma jau antroji stoniškiečio, kultūrininko, pedagogo, literato Broniaus Bagdono surinktos kraštotyrinės medžiagos pagrindu išleista knyga „Pagėgių krašto kaimai“ antra dalis.

Pernai, Pagėgių savivaldybės kultūros centro pastangomis, buvo išleista I dalis, o šįmet suspėjome išleisti ir II dalį. Ypatingą nuotaiką, jautrius renginio momentus suteikė paties autoriaus Broniaus Bagdono dalyvavimas renginyje. Garbaus amžiaus autoriui buvo skirtas didžiausias dėmesys ir pagarba. Vilniaus folkloro ansamblis „Labingis“ (vad. Milda Ričkutė) savo dainomis, šokiais, sukūrė šventišką, pakylėtą atmosferą. Pati kolektyvo vadovė yra kilusi iš šių kraštų. Pagėgių savivaldybės tarybos nariai Remigijus Kelneris ir Ričardas Mažutis uždėjo rudeniškų aukso spalvų vainiką Broniui Bagdonui, o visa salė sugiedojo „Ilgiausių metų“.

Nuoširdus ačiū už partnerystę organizuojant šį renginį Stoniškių seniūnijos seniūnei Daliai Alkimavičienei.

Šios dvi knygos dalys, ateityje planuojama išleisti dar dvi dalis, neįkainojama dovana besidomintiems Pagėgių krašto istorija.

Pagėgių krašto kraštotyrininkui Broniui Bagdonui linkime sveikatos ir džiaugiamės nuoširdžiu bendradarbiavimu su mūsų įstaiga.

Renginį vedė Kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Danutė Bardauskienė-Baužienė.

Keletą šios knygos egzempliorių dovanojame Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai. Pageidaujantys jas perskaityti prašome kreiptis į minėtą įstaigą.

Knygos leidybą finansavo Kultūros taryba, Pagėgių savivaldybė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite