Angle down Atgal

Britų olimpinis čempionas užkariauja širdis: virbalų iš rankų nepaleidžia ir stebėdamas varžybas

Didžiosios Britanijos sportininkas Tomas Daley ne tik laimėjo Tokijo olimpinių žaidynių aukso medalį šuolių į vandenį rungtyje, bet taip pat yra ir siuvimo, mezgimo bei nėrimo asas. Sportininkas stebėdamas moterų šuolių į vandenį nuo 3 metrų tramplino finalą iš rankų nepaleido virbalų.
 

Tribūnose varžybas stebėjęs T. Daley tapo interneto sensacija. Apsivilkęs nacionalinę komandos aprangą 27-erių šuolininkas užfiksuotas virbalais mezgantis violetinės spalvos mezginį. Šios nuotraukos netruko paplisti, o internautai ėmė diskutuoti, ką T. Daley mezgė.

„Štai, Tomas Daley išsitraukė virbalus. Kaip manote, ką jis mezga?“, – komentuodama varžybas retoriškai žiūrovų klausė BBC komentatorė Katherine Downes. 

Spėliota, kad mezginys skirtas mažamečiam T. Daley sūnui. Kaip vėliau paaiškėjo, tai rūbas šuniui.

@yotube stop kadras
@yotube stop kadras

Aukso medalį sinchroninių šuolių nuo 10 metrų platformos rungtyje pelnęs britas atskleidė, kad mezgimas jam padeda nusiraminti prieš varžybas.

„Nėrimas, siuvimas ir mezgimas jaučiant didelę įtampą man padėjo išsaugoti sveiką protą“, – sakė T. Daley.

Čempionas sekėjų širdis jau spėjo pavergti anksčiau socialiniame tinkle „Instagram“ parodęs vieną naujausių mezginių. Sportininkas itin saugo aukso medalį, todėl jam numezgė maišelį, kad nesubraižytų.

„Norėjau turėti mažą maišelį, kad galėčiau nešiotis medalį ir jo nesubraižyti“, – paaiškino jis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite