Angle down Atgal

Blakstienų laminavimas – tobulam žvilgsniui

Žvilgsnis – ypatinga moterų galia, kuri gali ir žlugdyti, ir priversti įsimylėti. Rūpinkitės savo blakstienomis atsakingai, nes būtent jos paryškina tai, ką Jūs jaučiate ir manote. Juk sakoma, kad akys – sielos veidrodis. Tegul jis atsispindi gražiausiuose „rėmuose“.

Blakstienų laminavimas – kas tai?

Blakstienų laminavimo procedūra kitaip dar vadinama LVL blakstienų laminavimu. Procedūros metu pirmiausiai atliekamas blakstienų pakėlimas. Jūsų natūralios blakstienos pakeliamos nuo pat šaknų ir šiek tiek pariečiamos. Tik to nereikėtų maišyti su cheminiu rietimu. Tai visiškai skirtingos procedūros. Blakstienos laminavimo procedūros metu užriečiamos specialiu voleliu. Saugiais būdais pakeltos blakstienos visiškai nepažeidžiamos. Blakstienos atrodo riestesnės, ilgesnės ir tankesnės.

Po blakstienų pakėlimo ir formos suteikimo jos yra prisotinamos vitaminais, mineralais, aliejais ir keratinu. Visos šios priemonės pamaitina blakstienas, suteikia joms papildomos apimties ir žvilgesio. Taip pat meistrė Jums gali pasiūlyti ir blakstienų laminavimo metu papildyti blakstienas botoksu. Visos priemonės yra natūralios sudėties, neturi jokių cheminių ingredientų. Todėl blakstienoms tai tikra SPA procedūra.

Atliekant blakstienų laminavimą jos pripildomos ir pigmento, todėl atrodys ryškesnės ir ilgesnės. Žinoma, blakstienų laminavimo efektas priklauso ir nuo Jūsų natūralių blakstienų formos bei būklės. Jei Jūsų natūralios blakstienos itin trumpos, efektas nebus ypatingai matomas, tačiau jos atrodys tikrai gražiau ir ryškiau. Na, o jei džiaugiatės pakankamai ilgomis natūraliomis blakstienomis, po procedūros jos atrodys dar įspūdingiau.

Blakstienų laminavimas Vilniuje

Blakstienų laminavimas Vilniuje Jums kokybiškai bus atliktas pas grožio specialistę Aliną (Ateities g. 31 B), pas kosmetologė Miglę (Jakšto g. 5), grožio salonuose „Publikas“, „Gradrani“, „Yoli“, „Nailbar“, grožio kabinete „K&I“, grožio studijose „Fenix“, „Barenda“ ir „Mona“.

Blakstienų laminavimas Kaune

Blakstienų laminavimas Kaune puikiai atliekamas įvaizdžio salone 313 „Rolė“, salone „Saldus grožis“ pas specialistę Gretą, Gina grožio studijoje „Atgaiva Jums“, grožio studijoje „IKVA“, Nata grožio salone - „RB Grožio Studija“, „YVI“, pas Indre Vay Make-up Artist ir salone „Before“.

Blakstienų laminavimo kaina

Procedūros kainų diapazonas pakankamai didelis. Labai priklauso kur lankysitės, kokias priemones naudos meistrė, ar papildomai blakstienos bus prisotinamos botoksu. Taip pat kainą lemia ir meistrės įdirbis. Kainos prasideda nuo 20 EUR. Vidutiniškai salonuose vyrauja apie 30 – 40 EUR kainos. Tačiau yra vietų, kuriose už šią procedūrą sumokėsite 60 EUR ir daugiau.

Ką būtina žinoti po blakstienų laminavimo procedūros?

Pirmą dieną po procedūros nerekomenduojama jų šlapinti, trinti ar valyti su kosmetinėmis priemonėmis, taip pat dažyti. Praėjus parai po procedūros galima naudoti įprastas kosmetines priemones, eiti į pirtį ar soliariumą. Tad susilaikyti nuo visų Jūsų malonumų tereikės tik vieną dieną.

Blakstienų laminavimo privalumai

  • Blakstienos įgyja naują formą, gražiai pakyla nuo šaknų, net jei prieš tai Jūsų blakstienos ir nebuvo riestos;

  • Įgyja natūralų blizgesį;

  • Blakstienų augimas paspartėja;

  • Padidėja blakstienų stiprumas, jos tampa kiek tankesnės;

  • Blakstienų struktūra įgyja savo prarastą nuo kosmetikos naudojimosi stiprumą;

  • Po blakstienų laminavimo žvilgsnis įgauna naują išraišką ir blakstienos atrodo daug ryškiau.

Kada draudžiama darytis blakstienų laminavimo procedūrą?

Draudžiama daryti procedūrą, jei Jūs nesenai turėjote operacijų aplink akis. Tačiau praėjus kuriam laikui, galite atvykti į laminavimą.

Taip pat draudžiama jei netoleruojate kažkurio mišinyje esančio komponento. Prieš darant blakstienų laminavimą įsitikinkite, kad nebus naudojamos priemonės, kurioms Jūs esate alergiška. Alergijos atveju gali prasidėti niežėjimas, atsirasti paraudimas aplink akis, galimas ašarojimas ar akių patinimas.

Na ir žinoma, nėra rekomenduojama daryti procedūrą akių ligų metu ar iškart po jos. Tad kantriai palaukus ir pasveikus, grožio meistrės lauks Jūsų.

Blakstienų rietimas

Po blakstienų rietimo žvilgsnis tampa atviresnis ir išraiškingesnis. Ypač rekomenduojama blakstienų rietimą atlikti turinčioms tiesesnes, retesnes blakstienas. Dėl terapijos, blakstienos atrodo ilgesnės, tankesnės ir sveikesnės.


Blakstienų laminavimas puiki išeitis norinčioms natūralaus grožio ir negalinčioms prisiauginti dirbtinių blakstienų. Natūralus, tačiau šiek tiek paryškintas grožis visada atrodys žaviau.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite