Angle down Atgal

Biržų rajone aplinkosaugininkai nustatė neteisėtai šernę nušovusį medžiotoją

Biržų rajone aplinkosaugininkai nustatė neteisėtai šernę nušovusį medžiotoją, iš jo paimtas medžioklinis šautuvas, visureigis, gresia bauda, jam teks atlyginti žalą gamtai.

Kaip penktadienį pranešė Aplinkos apsaugos departamentas, asmuo šerno patelę prieš kelias dienas sumedžiojo Biržų rajone, ūkininko žemėse, kuriose nuo 2016 metų medžioti uždrausta.

Iš asmens paimtas visureigis „Suzuki Grand Vitara“, kombinuotas šautuvas IZH 94, šerno patelė. Jam taip pat gresia bauda nuo 800 iki 1800 eurų ir teisės medžioti praradimas nuo trijų iki penkių metų. 

Asmeniui teks atlyginti aplinkai padarytą žalą, kuri šiuo metu tikslinama pasitelkus ekspertus, bet ji gali viršyti 3800 eurų, nes, pirminiais duomenimis, šerno patelė buvo vaikinga.

 „Informacijos apie šio asmens galimai neteisėtas medžiokles turėjome ir anksčiau, tad džiaugiamės rezultatyviu reidu. Praėjusią vasarą asmuo jau baustas ir už žvejybą neteisėtu būdu, kai žuvys buvo gaudomos bučiukais. Asmuo piktybiškai nesilaiko aplinkosauginių reikalavimų“, – sakė Panevėžio Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkė Mantė Ramanauskienė.

Reide dalyvavo ir Aplinkos apsaugos departamento Imuniteto tarnybos pareigūnas.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite