Angle down Atgal

Birželio 9-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 9-oji – ketvirtadienis, 160-oji metų diena (ketvirtoji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 205 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Daina, Felicija, Felicijus, Ginta, Gintas, Gintautas, Gintautė, Gintė, Prima, Primas, Vitalija;

rytoj: Diana, Galindas, Galindė, Gaudrimė, Litgarda, Liutgardas, Margarita, Nikandras, Nikas, Pelagas, Pelagija, Vingailas, Vingailė, Vinmantas, Vinmantė, Vintara, Vintaras;

poryt: Agluona, Aluona, Barnabas, Flora, Raminta, Ramintas, Tvirbutas, Tvirbutė, Tvirgeda, Tvirgedas, Tvirmantas, Tvirmantė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.44, leidžiasi 21.52. Dienos ilgumas – 17.08.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Karas užkrečiamas. Izoliuokite agresorius“ (T. Ruzveltas).

***************

Astrologinė prognozė birželio 9-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien gali pasitaikyti aršių oponentų išpuolių, triukšmingo santykių aiškinimosi, pokalbių, ginčų. Nevenkite jų, bet stenkitės neperžengti etiško bendravimo rėmų, nepasiduokite provokacijoms.

JAUTIS. Galimi kontaktai su verslininkais. Galbūt gausite lauktą žinią, susijusią su finansinėmis aktualijomis, darbo paieškomis. Visgi kai kurių planų įgyvendinimas gali strigti dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių.

DVYNIAI. Nors jausitės populiarūs, įtakingi, nepiktnaudžiaukite savo padėtimi, ryšiais. Galimi keblumai, susiję su finansais, raudimu, vaikų aktualijomis. Pastaruosius labiau saugokite.

VĖŽYS. Dėl nervinės įtampos ar išsiblaškymo šiandien galite nepastebėti esminių dalykų. Liaukitės visur ieškoję kaltų. Nebegalvokite apie senas nuoskaudas. Labiau pasitikėkite savo jėgomis bei sėkmės galimybe.

LIŪTAS. Profesinė veikla, politika šiandien jums kels nemažą įtampą. Regis, sulauksite griežtų reikalavimų, priekabaus vertinimo ir kritikos. Venkite bet kokios rizikos kelyje.

MERGELĖ. Rūpės turtiniai, piniginiai reikalai, pirkiniai, investicijos. Pokalbiai, derybos padės pasitikslinti finansines galimybes, pakoreguoti planus. Galbūt gausite pinigų iš jau atlikto darbo. Itin saugokite piniginę.

SVARSTYKLĖS. Regis, teks daugiau dėmesio skirti aktualiai veiklai, pokalbiams su oponentais, galimais tarpininkais ir pan. Kita vertus, nepageidausite kitų vadovavimo, nurodymų, sunku bus sutikti su kompromisais bei įtikinti pašnekovus.

SKORPIONAS. Stigs noro dirbti, bendrauti. Galbūt sužinosite kažką, kas aukštyn kojom vers jūsų požiūrį ar planą. Galbūt teks grąžinti skolą arba sutikti su atidėjimu, jei laukėte, kad kažką grąžintų jums.

ŠAULYS. Šiandien nelaukite tikro draugiškumo ir supratimo – visi rūpinsis tik savo reikalais. Verčiau visko nesugadinkite grubiu netaktu. Gali sustiprėti noras rizikuoti, o tai išties bus pavojinga.

OŽIARAGIS. Šiandien konkretūs darbai gali atnešti apčiuopiamų rezultatų. Pagrindinė sėkmės sąlyga – darnus bendradarbiavimas su kolegomis. Tačiau gali būti, kad dėl kažko nusiteiksite rimtai pakovoti – gintis arba pulti.

VANDENIS. Šiandien daug bus kalbama apie studijas, egzaminus, užsienio naujienas, keliones, išvykusius pažįstamus, tolimus planus. Regis, nustebins informacija internete. Atsargiai su nepažįstamais gerbėjais ir nepatikimais draugais.

ŽUVYS. Šiandien būkite atidesni su svetimomis vertybėmis, dokumentais, jų nesugadinkite, nepameskite. Dėl stambesnių investicijų, bendro biudžeto paskirstymo pokyčių tarkitės su sutuoktiniu, o ne tik su verslo partneriais. Venkite skuboto sprendimo.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite