Angle down Atgal

Birželio 8-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 8-oji – Pasaulinė vandenynų diena.

2008 m. gruodžio 5-ąją Generalinė Asamblėja paskelbė birželio 8-ąją Pasaulio vandenynų diena. Ši diena skirta pasigrožėti vandenyno gyvūnija ir turtais, o svarbiausia – informuoti visuomenę apie žalingą žmogaus įtaką pasaulio vandenynams, raginti juos saugoti ir valyti. Vandenynai – mūsų planetos plaučiai, nes būtent jie suteikia mums didžiąją dalį deguonies, būtinos kvėpavimui. Vandenynai aprūpina mus maistu ir vaistais. Nuo 2003 metų Pasaulio vandenynų diena minima ir Lietuvos jūrų muziejuje.

Birželio aštuntoji – trečiadienis, 159-oji metų diena (trečioji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 206 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Eigina, Eiginas, Eiginė, Eigintas, Eigintė, Medardas, Medas, Merūnas, Vilhelmas;

rytoj: Daina, Felicija, Felicijus, Ginta, Gintas, Gintautas, Gintautė, Gintė, Prima, Primas, Vitalija;

poryt: Diana, Galindas, Galindė, Gaudrimė, Litgarda, Liutgardas, Margarita, Nikandras, Nikas, Pelagas, Pelagija, Vingailas, Vingailė, Vinmantas, Vinmantė, Vintara, Vintaras.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.45, leidžiasi 21.51. Dienos ilgumas – 17.06.

Šiandien – trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Visata yra vandenynas, ant kurio mes esame bangos. Kol vieni nusprendžia naršyti, kiti ryžtasi nerti“ (Ch. Tadros).

****************

Astrologinė prognozė birželio 8-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien neblogai seksis kurti komfortą, grožį, užsiimti aplinkos dizainu, amatais. Vis dar geras metas pradėti praktikuoti sveikesnį gyvenimo būdą, sportuoti. Jeigu negaluojate, eikite pasitikrinti sveikatos.

JAUTIS. Šiandien naujai pažvelgsite į verslo galimybes, ypač jei tai susiję su kūryba, vaikų laisvalaikio, renginių organizavimu. Gali puikiai pasisekti, jei ruošiatės pristatyti projektą, kreiptis į rėmėjus ar pasirodyti prieš publiką. Nenuvils ir meilės pasimatymas.

DVYNIAI. Šiandien jums geriausiai seksis suktis artimiausioje aplinkoje, buityje, spręsti savas ir namiškių problemas. Pasistenkite, kad mikroklimatas šeimoje būtų kuo šiltesnis, draugiškesnis. Venkite svaigalų, saugokitės apsinuodijimo, infekcijos.

VĖŽYS. Dieną būsite nusiteikę tartis, derėtis, priimti įvairią informaciją, tvarkyti dokumentus. Jūsų mintys, idėjos bus išklausomos gana geranoriškai. Vakare tapsite „naminiais“, trokšite ramaus privatumo.

LIŪTAS. Šiandien tikriausiai sulauksite praktiškų asmenų pagalbos, patarimų. Galite susigundyti nepigiu pirkiniu. Arba pasitaikys proga papildomai užsidirbti, susitarti dėl kredito, nuomos, pageidaujamų mainų ar kt.

MERGELĖ. Viskas klostysis neblogai, jeigu aiškiai žinosite, ką norite toliau veikti, ko siekti. Svarbus yra konkretus planas. Visgi nelabai suvoksite santykius su kai kuriais žmonėmis ir galite klysti, vertindami jų ketinimus.

SVARSTYKLĖS. Šiandien venkite triukšmingų susibūrimų, emocinės įtampos. Nors gerai derės jūsų praktiškoji ir meniškoji asmenybės pusė, neturėsite tiek energijos, kad galėtumėte produktyviai veikti iš pat ryto. Vakare tapsite aktyvesni.

SKORPIONAS. Šiandien nesunkiai pritrauksite bendraminčius, kuriuos žavi ir traukia tos pačios idėjos. Kartu galite nemažai nuveikti. Vakarui nebeplanuokite aktyvios veiklos, šurmulio, nes ūpo tam nebeturėsite.

ŠAULYS. Protinė ir fizinė įtampa neleis jums atsipalaiduoti. Galbūt teks spręsti nemažą profesinę problemą ar dilemą. Regis, sugebėsite taip sutvarkyti savo reikalus, kad „ir avis liktų sveika, ir vilkas sotus“.

OŽIARAGIS. Tikriausiai teks bendrauti su įtakingais asmenimis, užsieniečiais, rengti publikacijas, mokslinius darbus, arba tame procese dalyvauti. Galite vykti į konferenciją, seminarą.

VANDENIS. Venkite finansinių ir verslo eksperimentų, jei neturite pakankamai žinių, nepasvėrėte savo galimybių. Kitas dalykas, jeigu viskas puikiai parengta, yra galimybių ir rėmėjų. Tuomet jums tikrai seksis.

ŽUVYS. Gana palanku tvarkyti nuosavybės, finansinius reikalus. Tik svarbu atkreipti dėmesį į teisinę reikalų pusę, kad čia neliktų spragų. Be to, ramybės neduodančios abejonės – svarbus rodiklis, kad ne viskas tvarkoje. Saugokitės sukčių.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite