Angle down Atgal

Birželio 7-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 7-oji – Pasaulinė maisto saugos diena.

Jungtinių Tautų Organizacijos iniciatyva birželio 7-ąją švenčiama Pasaulinė maisto saugos diena. Šią dieną maisto gamintojai, vartotojai ir valdžios institucijos turėtų didesnį dėmesį skirti maisto saugai, nes dažniausiai ji yra laikoma savaime suprantamu dalyku, o ne daugybės specialistų nuolatinio darbo rezultatu.

Birželio septintoji, antradienis – 158-oji metų diena (antroji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 207 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Lukrecija, Lukrecijus, Milda, Povilas, Ratautas, Ratautė, Roberta, Robertas, Svaja, Svajonė, Svajūnas, Svajūnė;

rytoj: Eigina, Eiginas, Eiginė, Eigintas, Eigintė, Medardas, Medas, Merūnas, Vilhelmas;

poryt: Daina, Felicija, Felicijus, Ginta, Gintas, Gintautas, Gintautė, Gintė, Prima, Primas, Vitalija.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.46, leidžiasi 21.50. Dienos ilgumas – 17.04.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Apsimetėlis draugas daug blogesnis už pikčiausią priešą“ (Publijus Siras).

**************

Astrologinė prognozė birželio 7-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien būsite ne itin gerai nusiteikę. Galbūt jus arba artimą žmogų vargins nekokia savijauta arba atsiras papildomų ūkinių rūpesčių. Nerimausite ir dėl verslo, pinigų.

JAUTIS. Jus džiugins galimybė daryti įtaką kitiems, rasti gerbėjų, patikti publikai ir pan. Augs ūpas sportuoti, rungtyniauti ar realizuoti save per kūrybinę veiklą, vaikų lavinimą.

DVYNIAI. Ši diena turėtų būti rami. Tikriausiai tenkinsitės rutina, asmeninėmis aktualijomis. Visgi tą ramybę sujauksite, jeigu pasiduosite kitų žmonių manipuliacijoms.

VĖŽYS. Noriai bendrausite, demonstruosite žinias, žarstysite patarimus. Išgirsite įvairių naujienų, gandų. Kažkokia informacija tiesiogiai ar netiesiogiai pasitarnaus ir jums asmeniškai.

LIŪTAS. Jeigu pavyks užglaistyti kai kurias finansines spragas, jums iš karto palengvės. Galimas ir netikėtas verslo sandoris. Tinkama diena ir tiesiog ramiam atsipalaidavimui, pasilepinimui.

MERGELĖ. Jeigu jūsų veikla ar bendravimas su kitais reikalauja įžvalgos, intuicijos, tai jums seksis geriau nei kitiems. Tikėtinas ir meninis įkvėpimas, ir komercinė uoslė. O jeigu galite sau leisti šiandien nesinerti iš kailio, tai taip ir padarykite.

SVARSTYKLĖS. Galite sužinoti tai, kas buvo nuo jūsų slepiama. Galbūt atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti slapta nuo kitų. Viešintis šiandien apskritai nepatariama.

SKORPIONAS. Bendri projektai teikia neblogų vilčių, tačiau pastangų teks įdėti nemažai. Jūsų vertybinė pozicija sulauks kritikos strėlių, o dėl to gali trikdytis planų įgyvendinimas.

ŠAULYS. Šiandien jums iš galvos neišeis karjera, politika. Per ilgai galvodami, fantazuodami, kaip turėtų būti, galite prarasti objektyvumą ir realybės suvokimą, arba perleisti iniciatyvą kitiems.

OŽIARAGIS. Netikėtumų galite sulaukti, jeigu pastaruoju metu įklimpote rutinoje. Dėl studijų, mokslo reikalų ar su kelione, užsieniu susijusių klausimų teks pasukti galvą, atsirinkinėti informaciją nuolat kintančiame jos sraute.

VANDENIS. Šiandien mintys įkyriai suksis apie pinigus, mokesčius, finansinius įsipareigojimus. Rūpės kainų pokyčiai, draudimas, palūkanų normos, akcijų biržų informacija.

ŽUVYS. Ir jums, ir jūsų artimiesiems labai aktualu gali būti apsispręsti dėl šeimos biudžeto paskirstymo įvairioms reikmėms, nuosavybės ar turto įteisinimo, dalybų ar pan. Jeigu gyvenimas slenka įprasta vaga, rimtesnių problemų išvengsite.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite