Angle down Atgal

Birželio 7-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 7-oji – Pasaulinė maisto saugos diena. 

Jungtinių Tautų Organizacijos iniciatyva birželio 7-ąją švenčiama Pasaulinė maisto saugos diena. Šią dieną maisto gamintojai, vartotojai ir valdžios institucijos turėtų didesnį dėmesį skirti maisto saugai, nes dažniausiai ji yra laikoma savaime suprantamu dalyku, o ne daugybės specialistų nuolatinio darbo rezultatu.

Birželio septintoji, pirmadienis – 158-oji metų diena (pirmoji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 207 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Lukrecija, Lukrecijus, Milda, Povilas, Ratautas, Ratautė, Roberta, Robertas, Svaja, Svajonė, Svajūnas, Svajūnė;

rytoj: Eigina, Eiginas, Eiginė, Eigintas, Eigintė, Medardas, Medas, Merūnas, Vilhelmas;

poryt: Daina, Felicija, Felicijus, Ginta, Gintas, Gintautas, Gintautė, Gintė, Prima, Primas, Vitalija.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.46, leidžiasi 21.50. Dienos ilgumas – 17.04.

Šiandien – šeštoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Dėkingumas ne visada iškalbingas“ (Volteras).

******************

Astrologinė prognozė birželio 7-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Galite sulaukti pageidaujamos pagalbos, informacijos, pirkti reikalingas prekes ar paslaugas, tartis dėl nuomos, kredito. Mokėsite pasinaudoti užuominomis, intuityviai jausite, kas būtų naudinga.

JAUTIS. Šiandien nuo pat ryto trykšite išmone, originalumu, sąmoju. Visgi konservatyvūs žmonės jus griežtai kritikuos ir nenorės priimti jokių siūlymų ar iniciatyvų.

DVYNIAI. Geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus. Būsite nusiteikę ramiai siekti savo planinių tikslų, todėl dėl kitų spaudimo, intrigų ir melo galite pasijusti nekaip.

VĖŽYS. Galite tekti spręsti gana sudėtingas problemas. Norint sėkmės, būtinas lankstus bendravimo stilius, apsukrumas. Vakare turėtumėte atrasti įdomių užsiėmimų ir bendraminčių.

LIŪTAS. Jūsų darbotvarkę gali staiga pakoreguoti nenumatytas įvykis ar darbdavys. Pasitelkite kantrybę, nesileiskite išmušami iš pusiausvyros. Senų pažiūrų oponentai džiaugsis bet kokiu jūsų nesusivaldymu.

MERGELĖ. Mintys suksis apie tai, kaip norėtumėte kur nors išvažiuoti, pakeisti aplinką, susitaikyti su jums svarbiu asmeniu ar pan. Gali būti aktualu pratęsti sutartis, ruoštis egzaminams.

SVARSTYKLĖS. Šiuo metu būsite išradingi, panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales. Susikaupę spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais. Galite mėginti įgyvendinti originalų sumanymą.

SKORPIONAS. Neprognozuojamų reakcijų galite sulaukti iš partnerių ir oponentų. Regis, naujoviškumas aršiai susigrums su atgyvenusiomis dogmomis, o jūs būsite nelinkę laviruoti. Konformizmas mažai tikėtinas.

ŠAULYS. Nebijokite imtis atsakomybės, nesijauskite išnaudojami, jeigu teks padirbėti daugiau už kitus. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti savo finansinę padėtį ar gyvenimo sąlygas. Labiau saugokite sveikatą. Atsargiai kelyje.

OŽIARAGIS. Vaikų užgaidos ir poreikiai iš pradžių tik nustebins, o ilgiau pagalvojus, paskaičiavus – nuliūdins. Regis, nesitikėjote papildomų išlaidų ir rūpesčių.

VANDENIS. Šeimos nario arba jūsų dirglumas gali persiduoti visiems aplinkiniams. Popiet turėtumėte labiau atsipalaiduoti, ypač jei galėsite būti savo namuose, sodyboje.

ŽUVYS. Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, reklamos. Galimi techniniai interesai, kuriuos įgyvendinti padės draugas ar giminaitis. Plėsis ir visuomeniniai ryšiai. Galbūt apsispręsite dėl kokios nors išvykos, viešnagės.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite