Angle down Atgal

Birželio 22-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 22-oji – vasaros saulėgrįža. Birželio 22-ąją Žemėje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis metuose. Saulė pasiekia didžiausią aukštį. Beveik savaitę saulė išbūna tame pačiame aukštyje – tai vadinamasis vasarvidis. Vasarvidis nuo seno švenčiamas kartu su Rasų, o atėjus krikščionybės laikams – su Joninių švente.

Birželio dvidešimt antroji, antradienis – 173-ioji metų diena (antroji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 192 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Eigauda, Eigaudas, Eigaudė, Eigeda, Eigedas, Eigė, Inocentas, Kaributas, Kentautas, Kentautė, Laimutė, Paulina, Paulinas;

rytoj: Agripina, Arvyda, Arvydas, Arvydė, Arvys, Vaida, Vaidas, Vaidauga, Vaidaugas, Vaidenė, Vaidenis, Vanda, Vandalinas, Vandalius, Žydrius;

poryt: Ansas, Janė, Janina, Jonas, Jonaudas, Jonaudė, Jonė, Jonis, Žana, Žaneta.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas – 17.19.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Nelaimingiausi žmonės tada, kai jų gyvenime nelieka vietos svajonėms“ (Dž. Kenedis).

**************

Astrologinė prognozė birželio 22-ajai, antradieniui

AVINAS. Diena gana palanki kelionei, susitikimams su užsieniečiais bei vizitams pas įtakingus veikėjus, įžymybes. Galbūt gausite žinių, susijusių su mokslo, teisinėmis ar politinėmis aktualijomis.

JAUTIS. Šiandien pasistenkite gerai sutarti su kolegomis, partneriais. Turėtų neblogai sektis, jeigu ieškote galimybių bendradarbiauti, leistis į kelionę. Be kitų palaikymo pasieksite kur kas mažiau.

DVYNIAI. Tikėtinas stiprus poreikis su kažkuo labiau suartėti, užmegzti ar nutraukti partnerystės ryšius, tuoktis ar skirtis, įspūdingai sudalyvauti konkurse, pasirodyme ar pan. Pastangos nenueis veltui.

VĖŽYS. Gera diena dalykiniams pokalbiams, konkrečių reikalų aptarimui, įvairiai dalykinei bei mokslinei veiklai. Atlikus neatidėliotinus darbus, derėtų pagalvoti apie kokybišką poilsį, sveikatai ir grožiui naudingas procedūras.

LIŪTAS. Aktualus pokalbis su šeimos nariu ar verslo partneriu gali turėti įtakos jūsų finansinei padėčiai. Yra tikimybė, kad bus realizuotas troškimas, susijęs su kūryba, sportu, turizmu ar vaikais. Vakare bus galimybių smagiai papramogauti ir pasireikšti.

MERGELĖ. Seksis tvarkyti šeimos, namų ūkio, žemės, paveldėjimo, kitus nuosavybės reikalus, derėtis su giminėmis, kapstytis praeityje, archyvuose ir pan. Turėtų pagerėti santykiai šeimoje, su vaikais. 

SVARSTYKLĖS. Aktyvus bendravimas išblaškys įprastą rutiną ir bet kokį nuobodulį. Galėsite pasimėgauti gamta, gera draugija. Dėmesio nepagailės patinkantis asmuo.

SKORPIONAS. Tikėtina, kad palankiai spręsis nuosavybės, pinigų klausimai. Tikriausiai tapsite dosnesni mylimiems žmonėms, vaikams, norėsis džiuginti kitus.

ŠAULYS. Šiandien galite kažko siekti vedami nerealių norų arba sulėtintai siekti realių. Visgi popietė jau bus labiau uždeganti ir nebestokosite energijos darbams, pasilinksminimams ar sportui.

OŽIARAGIS. Galite išgirsti apkalbų apie save, tačiau jos nebus žeidžiančios ir išties neverta sureikšminti. Aiškės asmeninių santykių, bendradarbiavimo perspektyvos.

VANDENIS. Tikriausiai mėginsite susitarti dėl naujų užsakymų, pareigų, darbo ar pan. Vakare tikriausiai smagiai praleisite laiką su draugais, bendraminčių kompanija.

ŽUVYS. Susimąstysite apie naujas gyvenimo, veiklos perspektyvas. Regis, kažkam padarysite įspūdį savo kompetencija, autoritetu, darbo patirtimis, išvaizda ar įvaizdžiu.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite