Angle down Atgal

Birželio 21-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 21-oji – Tarptautinė jogos diena.

2015 m. Jungtinių Tautų generalinė asamblėja paskelbė birželio 21-ąją Tarptautine jogos diena. Joga (iš sanskrito k. „susijungimas, jungtis“) – tai indų filosofijos mokymas, apimantis įvairius fizinius ir mentalinius pratimus. Joga derina ir stiprina žmogaus kūną, protą ir sielą. Ji moko, kaip pagerinti sveikatą, kontroliuoti protą ir pasiekti ramybę susitaikius su pačiu savimi ir su pasauliu. Jogai ne tik atlieka pratimus, bet ir sveikai maitinasi, yra vegetarai.

Birželio dvidešimt pirmoji, antradienis – 172-oji metų diena (antroji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 193 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alicija, Aloyza, Aloyzas, Galmina, Galminas, Galminė, Iliuminata, Irtuona, Vasarė;

rytoj: Eigauda, Eigaudas, Eigaudė, Eigeda, Eigedas, Eigė, Inocentas, Kaributas, Kentautas, Kentautė, Laimutė, Paulina, Paulinas;

poryt: Agripina, Arvyda, Arvydas, Arvydė, Arvys, Vaida, Vaidas, Vaidauga, Vaidaugas, Vaidenė, Vaidenis, Vanda, Vandalinas, Vandalius, Žydrius.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas – 17.18.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Patriotizmas yra savo Tėvynės palaikymas visą laiką ir vyriausybės, kai ji to nusipelno“ (M. Tvenas).

**************

Astrologinė prognozė birželio 21-ajai, antradieniui

AVINAS. Tai turėtų būti puiki diena. Jeigu jums svarbūs santykiai yra pašliję, pamėginkite juos atnaujinti. Pravartu pasidalinti mintimis su jums svarbiu žmogumi, atskleisti savo troškimus.

JAUTIS. Šiandien be pastangų galite nuplaukti į ramesnį, saugesnį vidinio pasaulio uostą. Regis, gebėsite į viską reaguoti taikiai, meditatyviai, vadovautis filosofiniu požiūriu. Jus gali pakerėti romantiška intriga.

DVYNIAI. Būsite nusiteikę organizuoti bendraminčių, bičiulių susiėjimus. Galbūt kils noras paklausyti draugiško patarimo ir keisti įvaizdį. Jeigu apsilankysite grožio salone, dailiai pakoreguosite įvaizdį.

VĖŽYS. Jausite emocinę įtampą, jei teks nemažai triūsti darbe ar buityje, užsiimti organizaciniais reikalais, pasisakyti viešai. Tiesiog atsipalaiduokite ir pasistenkite, kad kitiems žmonėms šalia jūsų būtų jauku ir malonu.

LIŪTAS. Gali būti, kad vyksite tolėliau nuo namų, dalyvausite tarptautiniame renginyje ar pan. Arba sulauksite dėmesio, žinių iš tų žmonių, kurie išvykę į užsienį ir kurį laiką buvo nutolę.

MERGELĖ. Galimi reikalai, susiję su pinigais, mokesčiais, skolomis. Pasistenkite atstatyti darną santykiuose su mylimu žmogumi, su juo susitikti. Pastangos nenueis veltui – galite patirti aistringų akimirkų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite dėmesingi, jautrūs kitiems žmonėms. Regis, lengvabūdiškai žaisti, veidmainiauti nenorėsite ir nesugebėsite. Tai reiškia, kad vienaip ar kitaip subtiliai sakysite tik tai, ką iš tiesų jaučiate ir ką galvojate.

SKORPIONAS. Būsite aktyvūs ir ryžtingai nusiteikę griebtis susikaupusių ūkinių darbų, atlikti higienos ir grožio procedūras sau ar augintiniams. Galite gauti gerų patarimų. Jeigu vyksite į pasimatymą, jis nenuvils.

ŠAULYS. Šiandien nestokosite įkvėpimo, energijos. Mielai bendrausite su aplinkiniais ir vaikais, būsite nusiteikę pramogauti. Galima slapta pagunda ir kartu – etinė dilema.

OŽIARAGIS. Pasitelksite fantaziją, kad nudžiugintumėte artimuosius ar prasimanytumėte pinigų. Galite gauti pakvietimą iš žmogaus, su kuriuos kažkada buvote artimi. Arba jį susitiksite ir turėsite progą atgaivinti seną ryšį, aistrą.

VANDENIS. Regis, nenuobodžiausite, nes jus savo dėmesiu atakuos artimieji, draugai, kaimynai. Tikėtina kelionė arba naujiena, susijusi su jūsų ateities perspektyva.

ŽUVYS. Yra didelė tikimybė, kad kažką labai nustebinsite, sužavėsite. Nenustebkite, jeigu kas nors prisipažins mylįs. Tai tikri jausmai. Atsakyti neigiamai bus labai sunku.

Geros dienos!

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite