Angle down Atgal

Birželio 20-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 20-oji – Pasaulinė pabėgėlių diena.

2000 m. gruodžio 4 d. Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja paskelbė, kad 2001 metais sukanka 50 metų nuo dienos, kai paskelbta pabėgėlių konvencija (1951 m.). Birželio 20-oji buvo paskelbta Pasauline pabėgėlių diena, dėl to susitarus su Afrikos vienybės organizacija, kad ši diena sutaptų ir su Afrikos pabėgėlių diena.

Birželio dvidešimtoji, pirmadienis – 171-oji metų diena (pirmoji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 194 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Nautara, Nautaras, Nautarė, Nauvyda, Nauvydas, Nauvydė, Silverija, Silverijus, Žadvainas, Žadvainė;

rytoj: Alicija, Aloyza, Aloyzas, Galmina, Galminas, Galminė, Iliuminata, Irtuona, Vasarė;

poryt: Eigauda, Eigaudas, Eigaudė, Eigeda, Eigedas, Eigė, Inocentas, Kaributas, Kentautas, Kentautė, Laimutė, Paulina, Paulinas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas – 17.18.

Šiandien – paskutinė Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Galbūt šitas pasaulis yra kitos planetos pragaras“ (O. Hakslis).

***************

Astrologinė prognozė birželio 20-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Šiandien sustiprės intuicija, labdaringumas, meninis skonis. Labai svarbu nepersitempti, nesivadovauti sąmokslo teorijomis ir nepiktnaudžiauti svaigalais. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

JAUTIS. Nuo pat ryto nesitversite savame kailyje – viskas bus įdomu, aktualu. Lengvai megsis pažintys, romantiškos intrigos. Seksis tvarkyti visuomeninius reikalus, ką nors reprezentuoti, organizuoti.

DVYNIAI. Norėsis daugiau pasiekti ar atgauti gerą įvaizdį, ypač profesijos srityje. Tikėtini neoficialūs ir oficialūs pokalbiai, pažintys. Parodykite daugiau pagarbos kitiems ir pamažu sulauksite sėkmės.

VĖŽYS. Galite dalyvauti susitikimuose su žmonėmis iš toli, su įžymybėmis, specialistais, teisininkais ar kt. Galite susižavėti nauja idėja, arba patys kažkam padarysite įspūdį.

LIŪTAS. Būsite išradingi, darbštūs. Galite įdomiai pakoreguoti savo stilių arba aplinką. Tikriausiai atsiras reikalų, susijusių su mokesčiais, indėliais, akcijomis, draudimu. Kažką sėkmingai išsiaiškinsite, susiderėsite.

MERGELĖ. Šiandien jūsų mintys, idėjos, vertinimai atrodys verti dėmesio. Iš dominančio žmogaus galite tikėtis ypatingo palankumo. Visgi partnerio, sutuoktinio situacija gali kelti nerimo.

SVARSTYKLĖS. Šiandien išsijuosę darbuositės ir veikiausiai būsite patenkinti savo veiklos rezultatais. Regis, prasminga ir įdomu bus susitikti su žmogumi, kuris žino, kaip reikia siekti tikslo.

SKORPIONAS. Visą dieną jus džiugins flirtai, komplimentai. Galimi netikėti pasiūlymai, susiję su atostogomis, laisvalaikiu, šou verslu, meile, pramogomis, kūryba, sportu arba augančia karta.

ŠAULYS. Šiandien būsite iškalbūs, veiklūs, tačiau dėmesį blaškys šeiminiai rūpesčiai, artimo žmogaus keista situacija ir pan. Egzaminui, projektui, interviu palankus metas būtų iš ryto. Vakare venkite svaigalų.

OŽIARAGIS. Galimi geri mokslo rezultatai, įdomios publikacijos, interviu, nauda iš transporto paslaugų, pervežimų. Turbūt aktyviai sieksite meilės objekto dėmesio. Regis, jums seksis.

VANDENIS. Daug dėmesio skirsite verslui, mokslui, pareigoms ir tai neliks neįvertinta. Galite gauti siuntą iš užsienio, arba kažkam siųsti dovanų, internetu pirkti prekes ir pan.

ŽUVYS. Su aplinkiniais šiandien lengvai susitarsite dėl jums svarbių dalykų, informacijos, socialinių paslaugų, bendrų renginių. Galimi intriguojami pasiūlymai. Regis, nenuvils romantiškas pasimatymas.

Geros dienos!

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite