Angle down Atgal

Birželio 19-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio devynioliktoji, šeštadienis – 170-oji metų diena (šeštoji 24-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 195 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dovilas, Dovilė, Gaudvilas, Gervazas, Protazas, Protazijus, Ramunė, Romualda, Romualdas, Svaigeda, Svaigedas, Svaigedė;

rytoj: Nautara, Nautaras, Nautarė, Nauvyda, Nauvydas, Nauvydė, Silverija, Silverijus, Žadvainas, Žadvainė;

poryt: Alicija, Aloyza, Aloyzas, Galmina, Galminas, Galminė, Iliuminata, Irtuona, Vasarė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas – 17.18.

Šiandien – trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Akys nemato, jei širdis liepia joms apakti“ (Seneka).

***************

Astrologinė prognozė birželio 19-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Reikės pasistengti, kad rastumėte raktą į artimų žmonių širdis. Santykiai bus geresni, jei sugebėsite suprasti vieni kitus, susitarti dėl šeiminių pareigų, bendro laisvalaikio. Svarbu elgtis taikiai, draugiškai.

JAUTIS. Kalbos suksis apie sveikatą, mitybą, ūkinius reikalus. Galbūt mėginsite namuose įvesti nepriekaištingą tvarką. Metas gerinti gyvenimo sąlygas, sveikiau maitintis.

DVYNIAI. Jeigu pavyks užglaistyti kai kurias finansines spragas, jums iš karto palengvės. Tikėtinos pramogos, kurios nemažai kainuos, tačiau suteiks džiaugsmo jums ar jūsų vaikams. Tikėtina sėkmė sporto, kūrybos srityse.

VĖŽYS. Norite ar nenorite, tai bus bendravimo diena. Jeigu stengsitės atsiriboti ir elgsitės savanaudiškai, jūsų nesupras artimieji. Galbūt dėl kažkokios priežasties imsite kitaip žvelgti į žmones, kurie anksčiau kėlė nepasitikėjimą.

LIŪTAS. Jums vertėtų mesti iš galvos rūpesčius, ambicijas ir tiesiog pasidžiaugti dar viena puikia diena. Užsiimkite tuo, kam ilgai negalėjote rasti laiko, nors ir norėjosi.

MERGELĖ. Su kitų pagalba kažką svarbaus galite nuspręsti turtiniuose, piniginiuose reikaluose. Galbūt nutarsite kažką pirkti, parduoti, įkeisti. Mokėkite pasinaudoti gerais patarimais.

SVARSTYKLĖS. Gali atsirasti nenumatytų išlaidų namų ar verslo reikmėms. Regis, teks apsispręsti, kas naudingiau ir patogiau, jeigu teks pirkti apdailos medžiagas, komforto prekes, tęsti ar pradėti remontą.

SKORPIONAS. Galimi keistoki sumanymai, planai. Šiandien patys sau galite padaryti slaptą atradimą. Jus praturtins meditacijos, filosofiniai apmąstymai. Labiau saugokite sveikatą.

ŠAULYS. Šiandien būsite žvalūs ir sąmojingi, o tai teigiamai veiks aplinkinius, užtikrins jūsų ir jų sėkmę. Sulauksite dėmesio ir pagalbos iš draugų ir netgi mažai pažįstamų asmenų.

OŽIARAGIS. Būsite labai aktyvūs ir galite nerti į kažkokią veiklą. Jeigu gebėsite kitus suprasti, toleruoti, pateisinti, šiandieniai pokalbiai nenuvils nei jūsų, nei pašnekovų.

VANDENIS. Šiandien norėsis ištrūkti toliau nuo namų. O jeigu reikia mokytis, tai stengsitės sukaupti reikiamų žinių, išsinagrinėti dominančią temą, klausimą. Galbūt pavyks susisiekti su nusimanančiu asmeniu, kad jums padėtų.

ŽUVYS. Puikiai orientuositės kitų žmonių psichologijoje, jausmuose. Gera įžvalga ir apdairumas padės nesuklysti renkantis prekes. Galbūt išsispręs senas skolos klausimas.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite