Angle down Atgal

Birželio 13-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 13-oji – Šv. Antanas, šienapjūtė. Tarptautinė albinosų diena.

Nuo senovės šią dieną kaimuose prasidėdavo šienapjūtė. Tikėta, kad nupjauta žolė gerai atželia, jeigu ji pjaunama per jauną mėnulį. Į Lietuvą atėjus krikščionybei šienapjūtės šventė sutapatinta su Antano varduvėmis. Nuo šios dienos kaimuose tradiciškai prasidėdavo jaunimo naktigonės.

Šv. Antanas Paduvietis gimė Lisabonoje, Portugalijoje (1190), turtingoje ir kilmingoje šeimoje. Būdamas 16-os metų įstojo į Šv. Augustino vienuolių ordiną, vėliau tapo pranciškonu. Keliaudamas po įvairias šalis garsino Evangeliją. Popiežiaus Grigaliaus II yra paskelbtas šventuoju.

Birželio tryliktoji, sekmadienis – 164-oji metų diena (paskutinė 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 201 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Akvilina, Anta, Antanas, Antanė, Antanina, Antas, Antonija, Antonijus, Arūnė, Dainius, Kunotas, Miniotas, Minius, Minjotas, Minkanta, Minkantas, Minkantė, Minmantas, Minmantė, Minotas, Nina;

rytoj: Almina, Alminas, Alminė, Alminta, Almintas, Bazilė, Bazilijus, Bazilis, Bazilius, Labgaudas, Labys, Labvarda, Labvardas, Pamedas, Rimtautas, Valerija, Valerijus;

poryt: Bargailas, Bargailė, Barinta, Barintas, Barintė, Barys, Barkinta, Barkintas, Barkintė, Jolanta, Kirstautas, Kirstautė, Krescencija, Krescentas, Modesta, Modestas, Vidas, Vitas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.42, leidžiasi 21.55. Dienos ilgumas – 17.13.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Ieškodami grožio, keliaujame po visą pasaulį, tačiau turime turėti grožio savyje, antraip jo nerasime“ (R. V. Emersonas).

***************

Astrologinė prognozė birželio 13-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Planas gražiau susitvarkyti sodybą, buitį, įtikti artimiesiems, mylimam žmogui nepigiai kainuos, tačiau nenueis veltui. Norėsis pramogauti, puoštis, mylėti. Ramybę drums ir optimizmą mažins tik kai kurie vidiniai kompleksai.

JAUTIS. Nebloga diena meilei, draugiškiems susitikimams, bendraminčių renginukams, naujų draugų paieškai socialiniuose tinkluose ir pan. Regis, su visais rasite bendrą kalbą ar netgi vienodų interesų, pomėgių.

DVYNIAI. Galimas širdį glostantis telefono skambutis ar susitikimas. Vis dėlto aktualiausi šiandien bus finansiniai ir turtiniai klausimai. Galbūt pasiseks neblogai pasipelnyti be didelių pastangų.

VĖŽYS. Jus džiugins komplimentai, draugiškų žmonių dėmesys. Kita vertus, būkite budrūs, nes turite ir rimtų priešų, kažko jums pavydinčių ar dėl kitų priežasčių linkusių kenkti.

LIŪTAS. Regis, jau tvyros atostogų nuotaika. Būsite linkę pasvajoti, pamąstyti, kažką įvertinti ar perkainoti. Aplinkinius intriguosite ir stebinsite savo įžvalgiais pastebėjimais.

MERGELĖ. Gerų patarimų, įkvėpimo galite sulaukti iš draugų, pažįstamų. Pravartu daugiau bendrauti ir klausytis, ką galvoja kiti. Regis, pasijus romantiški impulsai, meilės troškulys.

SVARSTYKLĖS. Regis, jūs negalėsite numoti ranka į kai kurias pareigas, nors ir norėtumėte savaitgališkai atsipalaiduoti. Visgi jums gali pavykti pavakaroti su draugais.

SKORPIONAS. Regis, turėsite progą pabendrauti su įdomiais asmenimis. O galbūt netikėtomis įžvalgomis jūs patys kitus nustebinsite ir suintriguosite. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS. Pajusite poreikį keistis patys ar pakeisti aplinką. Galbūt pavyks atmesti tai, kas nebereikalinga, arba kaip tik susigrąžinti tai, kas prarasta, jeigu tik įmanoma.

OŽIARAGIS. Labiausiai nuo jūsų pačių priklauso, ar šiandien gerai sutarsite su aplinkiniais. Kiti bus nusiteikę gana draugiškai, galite laimėti naujų simpatijų. Kita vertus, lengvai pakenksite santykiams, jeigu nesuvaldysite savo sarkazmo, pavydo.

VANDENIS. Regis, kils ūpas originaliau pasipuošti ar moderniau pakoreguoti interjerą, sodybos aplinką ir pan. Eksperimentuodami su įvaizdžiu, nepakenkite savo sveikatai.

ŽUVYS. Gali megztis meilės romanas arba atsiras proga smagiai „paūžti“ su draugais, giminaičiais. O galbūt ypatingą pagyvėjimą pajusite santykiuose su antrąja puse, vaikais.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite