Angle down Atgal

Birželio 12-oji: vardadieniai, astrologija

2002 m. Tarptautinė darbo organizacija įtraukė Pasaulinę kovos prieš dirbančius vaikus dieną į minėtinų dienų sąrašą. Ji minima birželio 12-ąją ir skirta atkreipti dėmesį į nepilnamečių išnaudojimą, kurti socialinės apsaugos sistemas, tobulinti socialinio aprūpinimo sistemą.

2002 m. Tarptautinė darbo organizacija įtraukė Pasaulinę kovos prieš dirbančius vaikus dieną į minėtinų dienų sąrašą. Ji minima birželio 12-ąją ir skirta atkreipti dėmesį į nepilnamečių išnaudojimą, kurti socialinės apsaugos sistemas, tobulinti socialinio aprūpinimo sistemą.

Birželio dvyliktoji, sekmadienis – 163-ioji metų diena (paskutinė 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 202 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Anupras, Dovė, Krisčius, Kristė, Kristijona, Kristijonas, Kristina, Kristinas, Kristis, Ramūnas, Ramūnė, Vilma;

rytoj: Akvilina, Anta, Antanas, Antanė, Antanina, Antas, Antonija, Antonijus, Arūnė, Dainius, Kunotas, Miniotas, Minius, Minjotas, Minkanta, Minkantas, Minkantė, Minmantas, Minmantė, Minotas, Nina;

poryt: Almina, Alminas, Alminė, Alminta, Almintas, Bazilė, Bazilijus, Bazilis, Bazilius, Labgaudas, Labys, Labvarda, Labvardas, Pamedas, Rimtautas, Valerija, Valerijus.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.43, leidžiasi 21.54. Dienos ilgumas – 17.11.

Šiandien – paskutinė Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mums likimo primesta kančia nėra tokia skausminga kaip ta, kurią suteikia svetima valia“ (A. Šopenhaueris).

***************

Astrologinė prognozė birželio 12-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Būsite linkę išlaidauti, finansiškai rizikuoti. Saikingas pabendravimas su draugais, kaimynais gali būti naudingas, jeigu tik neskolinsite ir nesiskolinsite technikos, pinigų.

JAUTIS. Jeigu norite taikos ir meilės, stenkitės suprantamai pasiaiškinti aplinkiniams dėl savo vienokio ar kitokio pasirinkimo. Derėtų būti atidesniems mylimo žmogaus užuominoms.

DVYNIAI. Regis, būsite veiklūs, todėl galite iš dalies įgyvendinti savo planą. Kita vertus, sveikata nebūtinai džiugins. Galimas netikėtas sunegalavimas. Pasisaugokite alerginių reakcijų.

VĖŽYS. Šiandien kuo daugiau bendraukite su tais žmonėmis, kurių draugija jus džiugina. Jūsų meilės, dėmesio ypač reikia vaikams. Pravartu pasirūpinti ir įvaizdžiu.

LIŪTAS. Netyčia galite įskaudinti savo pašnekovą arba patys užsigauti. Pasistenkite tramdyti negatyvias emocijas, kad neišprovokuotumėte žeidžiančių „epitetų“ tirados. Verčiau puoškite savo aplinką. Gali kilti modernių idėjų.

MERGELĖ. Jūsų pastangos žodžiu ar raštu kitus įtikinti, kaip jie turi gyventi, galvoti, sukels prieštaringų vertinimų. Virtualus bendravimas gali atimti per daug laiko ir emocijų.

SVARSTYKLĖS. Gali atsinaujinti santykiai su senu pažįstamu, kuris galbūt grąžins skolą. Kita vertus, nuolat kintančios nuotaikos trukdys aplinkiniams jus suprasti. Galimas keistas nesusipratimas.

SKORPIONAS. Didelė tikimybė, kad išradingumas jums padės surasti išeitį iš keblios situacijos, apsispręsti dėl kai kurių planų. Visgi bus gana sunku susitarti su šeimos narias, partneriu. Nederėtų aiškintis meilės santykių, nes galimas netikėtas posūkis.

ŠAULYS. Šiandien neverta kur nors vykti, imtis darbų, skubėti. Būtų puiku, jeigu leistumėte sau atsipalaiduoti, patinginiauti, pasvajoti. Atsargiai su grožio eksperimentais, nepakenkite savo išvaizdai ir sveikatai.

OŽIARAGIS. Regis, noriai leisite laiką su kompanija, pasiduosite rizikingoms pagundoms. Pramogos plonins piniginę. Gali kainuoti ir techninių problemų sprendimas.

VANDENIS. Šiandien galbūt sudalyvausite svarbiame renginyje. Nemalonumų galite išvengti, jeigu neįsivelsite į konfliktą ir neišprovokuosite pavydo scenos, nuostolio.

ŽUVYS. Galite kažkuo pasižymėti viešumoje ar kelionėje. Jausite, kad patinkate aplinkiniams ir atsiranda šansų užmegzti trokštamą ryšį, patirti nuotykių. Visgi stokosite drąsos išlaikyti žaidimą ir vėl slėpsitės po įprasta rutinos skraiste.

Geros dienos!

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite