Angle down Atgal

Besileidžiančio lėktuvo tualeto atliekos – ant vyro ir į jo sodą

Londono pašonėje gyvenantis vyras, jo sodas ir jame buvę skėčiai aptaškyti iš viršum praskrendančio lėktuvo išpiltomis tualeto rezervuaro atliekomis. Ar britui ypač nepasisekė, ar turėtume akis pakelti į dangų dažniau?

Įprastai lėktuvai tualeto rezervuarus išsiurbdami specialiomis mašinomis ištuština prieš nusileisdami.

Vindzore gyvenantis vyras pasiskundė, kad praėjusios vasaros viduryje jo sodas buvo aptaškytas nuotekomis iš į netoliese esantį Heathrow oro uostą skrendančio lėktuvo. Brito teigimu, visas jo sodas, skėčiai ir jis pats buvo padengti nemaloniai kvepiančiomis atliekomis.

Karališkosios Vindzoro ir Meidenhedi savivaldybės tarybos narė Karen Davies apie liepos viduryje įvykusį incidentą informavo aviacijos forume. Pasak jos, tapatybės viešai atskleisti nepanorusį vyrą toks vaizdas privertė pasišlykštėti.

„Pasitaiko, kad iš rezervuarų pašalinamos užšalusios atliekos nukrenta ne ten, kur reikia, bet šį kartą jos buvo skystos. Tik įsivaizduokite, kaip turėjo jaustis sodo savininkas. Nemaloni situacija“, – pasakojo K. Davies.

Apie 40 metų oro uoste Geoffas Paxtonas sakė, kad tokia situacija labai reta, bet įmanoma. Specialisto manymu tikėtina, kad skrendant žemesniame aukštyje ir esant mažesniam slėgiui tualeto rezervuarai galėjo atsidaryti ir atliekos ištekėjo lauk.

Tualeto nuotekų pliūpsnį ant sodo gavęs vyras nusprendė neprašyti žalos atlyginimo. Visgi, be blogo kvapo ir nemalonaus vaizdo, jis nuostolių nepatyrė.

Pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite