Angle down Atgal

Berniukas prarijo 54 magnetus norėdamas sužinoti, ar prie jo pilvo prilips metalinė lazdelė

Berniukui teko atlikti 6 valandas trukusią operaciją po to, kai jis prarijo kelias dešimtis magnetų. Berniukas sakė norėjęs atlikti mokslinį eksperimentą. 

12-metis Rhiley Morrison iš Mačesterio prarijo 54 magnetinius rutuliukus norėdamas sužinoti, ar prie jo pilvo prilips metalinė lazdelė. Vieną dalį magnetų berniukas prarijo sausio 1-ąją, antrą – po kelių dienų. 

Berniukui pasijutus prastai jam atliktas vidaus organų rentgenas. R. Morrison skubiai operuotas baiminantis, kad magnetai gali pakenkti organas ir gyvybei. Operacija truko 6 valandas.

„Rhiley mėgsta visokiausius eksperimentus. Iš pradžių jis sakė, kad magnetus prarijo netyčia, galiausiai jis man prisipažino, kad norėjo atlikti eksperimentą ir patikrinti, ar jo pilvas įsimagnetins“, – sakė berniuko motina Paige Ward. 

R. Morrison po operacijos ligoninėje praleido daugiau nei 2 savaites. 

„Buvo skaudu žiūrėti, kaip sūnus jaučiasi. Jis liūdėjo ir dėl to, kad dėl pandemijos negalėjo turėti lankytojų“, – pasakojo P. Ward. Ji teigia grįžusi namo išmetusi visus žaislus su magnetinėmis detalėmis. 

Pasak vaikų nelaimingų atsitikimų prevencijos įmonių grupės atstovės, tai ne pirmas atvejis, kai vaikai sunegaluoja prariję magnetą. „Gydytojai nerimauja dėl magnetus praryjančių vaikų skaičiaus daugėjimo“, – sakė ji. 

Pagal Metro.co.uk.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite