Angle down Atgal

Baseino statyba Pakruojyje – tik idėja

Pakruojo rajono savivaldybė sulaukė gyventojų nuomonės dėl baseino Pakruojyje statybos.

Baseinas kol kas tėra idėja, atsiradusi svarstant „Atžalyno“ gimnazijos sporto bazės atnaujinimo klausimus. Pirmiausia nuspręsta pasidomėti, ar tokia mintis sulauktų susidomėjimo iš gyventojų, todėl sugalvota paklausti nuomonės šiuo klausimu. Gyventojai savo nuomonę galėjo išsakyti atsakydami į klausimą – „Ar pritartumėte idėjai Pakruojyje statyti baseiną?“.

Atsakyti buvo galima keliais būdais: užpildyti popierinę anketą savivaldybėje ir kiekvienoje rajono seniūnijoje, Pakruojo rajono savivaldybės interneto svetainėje (www.pakruojis.lt) ir Pakruojo rajono savivaldybės feisbuko paskyroje.

Internetu iš viso balsavo 2810 respondentų. Atsakymą „taip“ pasirinko 2559, „ne“ – 251 gyventojas. Popierines anketas savivaldybėje ir rajono seniūnijose iš viso užpildė 479 gyventojai. Į tą patį klausimą teigiamai atsakė 355, nepritarė idėjai – 124 respondentai. Iš viso savo nuomonę išreiškė 3289 gyventojai, balsai atitinkamai pasiskirstė: 89 procentai gyventojų pritartų baseino statybai, likę 11 procentų – ne.

Nuoširdžiai dėkojams ne tik už atsakymus, bet ir už aktyvią diskusiją šiuo klausimu – gauta keli šimtai įvairių komentarų, padėsiančių geriau įvertinti ir apsvarstyti šią mintį.

Jei rajono tarybos nariai pritars, kad šią idėją verta toliau plėtoti, bus užsakomas investicinis projektas, kuris atsakys į visus klausimus apie statybos kainą, išlaikymo kaštus, darbuotojų skaičių ir galiausiai visas baseino komplekso specifikacijas – dydį, gylį, takų skaičius ir kita. O visuomenei visi duomenys, faktai ir skaičiai bus pristatyti prieš priimant galutinį sprendimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite