Angle down Atgal

Balandžio 6-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena. Tarptautinė stalo teniso diena. Tarptautinė santarvės ir sporto plėtros diena.

Saugaus eismo diena Lietuvoje paskelbta nuo 2006-ųjų. Lietuvos policija kviečia šalies gyventojus bent šią dieną pabūti kelyje žmogiškesnius, pakantesnius ir rūpestingesnius. Pareigūnai ragina pagalvoti ne vien apie save, bet ir apie kitų saugumą, kelyje elgtis pagal visas saugumo taisykles.

Tarptautinės stalo teniso federacijos iniciatyva balandžio 6-oji nuo 2015 m. paskelbta Tarptautine stalo teniso diena, siekiant populiarinti šią sporto šaką ir skatinti aktyvų gyvenimo būdą.

Stalo tenisas (dar kitaip vadinamas ping-pongu) pradėtas žaisti daugiau nei prieš šimtmetį, o nuo 1988 m. jis yra olimpinė sporto šaka. Tarptautinės stalo teniso federacijos duomenimis, profesionaliai stalo tenisą žaidžia 226 šalys, kurios yra federacijos narės. Stalo tenisas ypač populiarus Azijoje, kur gyvena apie 4 milijardus žmonių.

Balandžio šeštoji, trečiadienis – 96-oji metų diena (trečioji 14-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 269 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Celestinas, Dagnė, Dangerutis, Dangira, Dangiras, Dangirutė, Daugira, Daugiras, Daugirda, Daugirdas, Daugirutė, Daugirutis, Genardas, Izolda, Žintautė;

rytoj: Donata, Hermantas, Hermas, Minvydas, Rūtenis, Saurimas, Saurimė, Santautas, Santautė;

poryt: Alma, Almas, Dionizas, Gintautas, Girtautas, Girtautė, Girvainas, Girvainė, Giržadas, Giržadė, Julijus, Skirgailė, Valteris.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.42, leidžiasi 20.02. Dienos ilgumas – 13.20.

Šiandien – šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Avino ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Būti geru žmogumi reiškia ne tik nesielgti neteisingai, bet ir nenorėti taip elgtis“ (Demokritas).

*****************

Astrologinė prognozė balandžio 6-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Tai, ką slapta galėjote įtarti, šiandien gali turėtų būti pasakyta aiškiai ir nedviprasmiškai. Galbūt su artimų žmonių pagalba išsiaiškinsite, kas, kaip ir dėl ko.

JAUTIS. Šiandien būsite gana verslūs, praktiški bei įžvalgūs derybų procese ir pasirašant sutartis. Regis, sėkmingai tvarkysite ūkinius reikalus arba vadovausite kolektyvui. Tai palengvins planų įgyvendinimą.

DVYNIAI. Reikės suspėti ir nemažai padirbėti, ir pabendrauti. Gali pasirodyti, kad esate svarbi kolektyvo dalis. Turbūt gana sėkmingai tvarkysite reikalus, susijusius su verslu, finansais, technika, nuoma.

VĖŽYS. Šiandieną galite prisiklausyti įvairių gandų, apkalbų, sąmokslo teorijų. Tarp abejotinų užuominų pasitaikys ir labai svarbios informacijos. Itin saugokite sveikatą.

LIŪTAS. Diena veržli, darbinga, tačiau pasitaikys nerimo, įtampos. Daug bendraujant su draugais, pažįstamais, veikiausiai išsikristalizuos tiesa, objektyvumas.

MERGELĖ. Dalykiniai susitikimai, jeigu tokie suplanuoti, bus gana rezultatyvūs. Galite pasiryžti kiek rizikingam žingsniui. Pasiseks, jei veiksite pagal galimybes ir prieš tai suderinę interesus.

SVARSTYKLĖS. Turėsite daug darbo, kurio metu teks atsižvelgti į daugybę aplinkybių. Tikėtinos svarbios naujienos, susijusios su numatyta kelione, mokslu, logistika arba tarptautiniu projektu.

SKORPIONAS. Apie finansinius reikalus, išlaidas, numatomus pirkinius pasikalbėkite su šeimos nariais, verslo partneriais. Pravartu sudaryti draudimo sutartis, tvarkyti mokesčių, nekilnojamojo turto, investicijų reikalus, dokumentus.

ŠAULYS. Įdomios peripetijos nusimato santykiuose su dalykiniais ar meilės partneriais bei konkurentais. Džiugins malonūs flirtai, komplimentai. Į oponentų kritiką šiandien reaguosite gana ramiai.

OŽIARAGIS. Mintys suksis apie darbą, ūkį, sveikatą, augintinius. Galbūt teks rūpintis medicininiais tyrimais, reabilitacijos galimybėms ir kt. Susilaikykite nuo skubotų sprendimų.

VANDENIS. Veikli, darbinga diena. Ji gali būti netgi optimistiškai pakylėjanti, jeigu nesate užsidarę tarp keturių sienų ir tenka nemažai bendrauti. Lengvai seksis megzti naujas pažintis, ugdyti vaikus.

ŽUVYS. Šiandien galbūt rasite būdą, kaip išspręsti opią šeiminę problemą ir gauti naudos. Jums gali pavykti viską suimti į savo rankas. Galbūt labiau suartėsite su žmogumi, kuris buvo ar yra jums reikalingas.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite