Angle down Atgal

Balandžio 21-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 21-oji – Pasaulinė kūrybiškumo ir inovacijų diena.

Balandžio dvidešimt pirmoji, trečiadienis – 111-oji metų diena (trečioji 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 254 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Akvilė, Anzelma, Anzelmas, Anzelmina, Arėjas, Arijus, Milgedas, Skalamintas, Skalamintė, Skalmintė, Skalvė, Skalvis, Vaitvilas, Vaitvilas, Vaitvilė, Zelma, Zelmas;

rytoj: Danutė, Jurga, Leonidas, Novaidas, Novaidė, Novaldas, Novaldė, Sotera, Soteras, Visgailas, Visgailė, Visgauda, Visgaudas, Visgeda, Visgedas, Visgirda, Visgirdas;

poryt: Adalberta, Adalbertas, Albrechtas, Daugas, Daugauda, Daugaudas, Juras, Jurga, Jurgis, Jurgita, Vaitiekus, Vyga, Vygailas, Vygailė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.06, leidžiasi 20.31. Dienos ilgumas – 14.25.

Šiandien – trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Jaučio ženkle.

*************

Protingos mintys:

„Visi mes klystame. Vieni daugiau, kiti – visą laiką“ (Dž. L. Lovelis).

**************

Astrologinė prognozė balandžio 21-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Būsite linkę aiškintis meilės santykius, ginti vaikų interesus, užsiimti kūryba, populiarinti save ir savo veiklą. Sėkmė priklausys nuo to, kaip reikšite mintis, kaip reklamuositės.

JAUTIS. Aplinkiniai gali suabejoti kai kuriomis jūsų galimybėmis. Nekonfliktuokite, nepykite, pasitelkite humoro jausmą. Jeigu ketinate investuoti į verslą, reformas ar namų ūkį, pasitarkite su suinteresuotais asmenimis.

DVYNIAI. Nusimato informatyvūs kontaktai, interviu. Suksitės lyg vijurkai, kad viską suspėtumėte. Aplinkinius galite nustebinti savo taikliais pastebėjimais, apibendrinimais.

VĖŽYS. Noriai tvarkysite buitinius, turtinius reikalus, o jeigu užsiimate verslu – uoliai plušėsite ir kursite planus, kaip padidinti pajamas. Gali kilti neblogų idėjų. Įmanomos pajamos iš nuomos, tiekimo, tarpininkavimo, komercijos.

LIŪTAS. Rytas gana nervingas. Galimi nemalonumai dėl aštraus liežuvio ar neatsargumo kelyje. Visgi dieną daug nuveiksite, jeigu dirbate darbą, susijusį su informacijos gavimu ar pateikimu, reklama, mokslu, transportu, komunikacijomis.

MERGELĖ. Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jums neaiškius dalykus, nedarykite skubotų išvadų. Logiką junkite su intuicija. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, kvaišalais, vaistais.

SVARSTYKLĖS. Pajusite jėgų antplūdį, didesnį pasitikėjimą savo jėgomis. Domins sportas, įvairūs renginiai, seminarai. Galite susitikti su senu pažįstamu arba vėl susidomėti kažkokiu pomėgiu.

SKORPIONAS. Nusimato daug darbo. Tikėtini susitikimai su svarbiais veikėjais, galinčiais turėti įtakos jūsų darbų sėkmei. Nepervertinkite savo jėgų ir saugumo. Atsargiai kelyje bei reikaluose su technika, elektra.

ŠAULYS. Nauji pažįstami suteiks jums neblogų emocijų. Galite sudominti įtakingą asmenį, įtikinti jį savo teisumu ar sugebėjimais, pademonstruoti erudiciją, toleranciją.

OŽIARAGIS. Daug energijos pareikalaus verslo, finansų reikalai, tačiau pastangos pasiteisins. Svarbu neuždelsti su mokesčių mokėjimu, atsiskaitymais, finansinėmis ataskaitomis, jeigu norite, kad greičiau atsivertų naujos perspektyvos. 

VANDENIS. Prieštaringų emocijų suteiks žmogus, kurį laikote savo konkurentu ar oponentu. Turbūt ieškosite racionalaus paaiškinimo argumentams pagrįsti. Ne viena problema išsispręs savaime, jeigu pakeisite taktiką ar bendravimo stilių.

ŽUVYS. Dalykiniai reikalai tikriausiai rutuliosis norima linkme. Tačiau tai nereiškia, kad bus lengva ir paprasta. Gali tekti rizikuoti, įsipareigoti arba padirbėti viršvalandžius. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite