Angle down Atgal

Balandžio 2-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena. Pasaulinė autizmo diena.

Tarptautinė vaikų knygos diena minima kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno (1805-1875) gimtadieniu – balandžio 2-ąją.

2007 m. gruodžio 18 d. Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja paskelbė balandžio 2-ąją Pasauline autizmo diena, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į autizmą, kaip į sparčiai plintantį sveikatos sutrikimą, paskatinti ankstyvą diagnostiką bei pagalbą. Autizmas (iš graikų „autos" – pats, „izmas" – orientacija) – įvairiapusis žmogaus raidos sutrikimas, kuriam būdingi sutrikimai, pasireiškiantys trijose veiklos srityse: socialinės sąveikos, verbalinės ir neverbalinės komunikacijos bei elgesio.

Balandžio antroji, ketvirtadienis – 93-ioji metų diena (ketvirtoji 14-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 273 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Elona, Jostara, Jostaras, Jostarė, Jostarta, Jostartas, Jostartė, Jostautas, Jostautė, Minalgas, Minalgė, Pranciškus, Žygintas;

rytoj: Kristijonas, Ričardas, Rikardas, Saudarga, Saudargas, Saudargė, Saudravas, Saudravė, Saugailas, Saugailė, Vytenė, Vytenis;

poryt: Adonis, Algaudas, Ambraziejus, Dzidorius, Dzidas, Eglė, Izidorius, Nergunda, Nergundas, Zidorius.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.50, leidžiasi 19.57. Dienos ilgumas – 13.07.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kai areną palieka herojai, į ją įžengia klounai“ (H. Heinė).

**************

Astrologinė prognozė balandžio 2-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Galite pasijusti labai pažeidžiami, neapsaugoti nuo likimo smūgių. Galbūt jus nekaip veiks vykstantys įvykiai bei nesusipratimai santykiuose su artimais žmonėmis. Siekite darnos namuose, neieškokite abejotinų nuotykių.

JAUTIS. Nemalonumų šiandien galite turėti dėl nesklandumų ryšių sistemoje, iškreiptos ar pavėlavusios informacijos. Galbūt kažkur yra išvykęs artimas žmogus, ir tai verčia nerimauti.

DVYNIAI. Galite negauti žadėto avanso ar uždirbtų pinigų, arba gausite ne tiek, kiek tikėjotės. Galite susipykti su aplinkiniais, jeigu iš jų per daug reikalausite, reikšite pretenzijas.

VĖŽYS. Galimi nesusipratimai, pavydo scenos. Galbūt jus apvils mylimas žmogus, vaikai. Jeigu dėl to ims dužti lėkštės, skraidyti kočėlai, tai šitaip nieko neišspręsite – nei pinigų padaugės, nei artimieji persiauklės. Pasitelkite kantrybę.

LIŪTAS. Regis, sumažės noras tikslingai veikti, niekuo nepasitikėsite. Neleiskite, kad tai negatyviai paveiktų jūsų poelgius, griautų svajones. Visgi kuo mažiau šiandien bendrausite, tuo labiau save apsaugosite nuo nemalonumų ir galimų infekcijų.

MERGELĖ. Kažkas sukels keistą nepasitenkinimą, privers suabejoti padarytu pasirinkimu. Būtų gerai, kad šiandien nedarytumėte radikalių sprendimų, pakeitimų.

SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad jūsų noras bet kokia kaina gauti pripažinimą, įvertinimą ar svarbią informaciją bus įvardytas kaip netaktas, etikos pažeidimas. Rimtų problemų neišspręsite, jei ieškosite daugiau, nei nusipelnėte.

SKORPIONAS. Šiandien ne viskas džiugins. Pasirodys, kad tai, ką planavote, apie ką svajojote, turi būti atidedama, arba kad tai kainuos daugiau, nei galėjote tikėtis.

ŠAULYS. Regis, jus dominantis ir atrodęs ypatingas asmuo atskleis gana nepatrauklią savojo Aš pusę. Visgi objektyviai vertinti žmones ir situaciją šiandien vargu ar sugebėsite. Stenkitės atiduoti skolas arba jas atsiimti, jei esate paskolinę.

OŽIARAGIS. Nusimato įtampa verslo ir asmeniniuose santykiuose. Jausite stiprią opoziciją. Veikiausiai neišsiversite be sąjungininkų. Tik šiandien jų neieškokite, nes vis tiek nerasite.

VANDENIS. Regis, rūpinsitės ūkiniais, techniniais reikalais, tam panaudosite įgytas žinias, eksperimentuosite ar pan. Visgi didesnė rizika šiandien nepatartina. Apdairiau elkitės su pinigais, dokumentais. Ypač saugokite sveikatą.

ŽUVYS. Ramybės neduos mintys apie meilę, vaikus. Problemų sugebėsite rasti netgi ten, kur jų iš tikrųjų nėra. Į vakarą galite pasijusti nekaip. Galbūt pasireikš nuovargis, o gal sveikatos sutrikimas.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite