Angle down Atgal

Balandžio 18-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 18-oji – Tarptautinė paminklų apsaugos diena. Pasaulinė radijo mėgėjų diena.

Balandžio 18-ąją Pasauline paminklų ir paminklinių vietų apsaugos diena paskelbė Tarptautinės tarybos paminklosaugos ir žymių istorinių vietų klausimais (IKOMOS) asamblėja, veikianti prie UNESCO. Šventė minima nuo 1984 m. Šią dieną visame pasaulyje skatinama pagerbti reikšmingus kultūros paminklus, restauruoti griūvančius, suirusius paminklus.

1925 m. balandžio 18 d. Paryžiuje buvo įkurta tarptautinė radijo mėgėjų sąjunga, todėl ši data pasirinkta minėti Pasaulinei radijo mėgėjų dienai. Tikrieji radijo mėgėjai yra tie, kurie, turėdami specialias radijo ryšio priemones, užmezga ryšius tarpusavyje tarp tokių pat radijo mėgėjų, esančių visame pasaulyje. Pasaulyje tokių yra keletas milijonų, Lietuvoje – apie 800 oficialių radijo mėgėjų. Jie yra įkūrę Lietuvos radijo mėgėjų draugiją.

Balandžio aštuonioliktoji, sekmadienis – 108-oji metų diena (paskutinė 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 257 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara;

rytoj: Aistė, Eikanta, Eikantas, Eikantė, Eirimas, Eirimė, Erimtas, Erimtė, Laisvūnas, Laisvūnė, Leonas, Nodravas, Nodravė, Nogailas, Nogailė, Noginta, Nogintas, Putrimas, Simona, Simonas;

poryt: Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.13, leidžiasi 20.25. Dienos ilgumas – 14.12.

Šiandien – septintoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Protingos mintys:

„Kai gyventi gera, nėra reikalo ginčytis dėl gyvenimo prasmės“ (R. Brėdberis).

**************

Astrologinė prognozė balandžio 18-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Netyčia galite suklaidinti savo pašnekovą arba patys apsigauti. Pasistenkite tramdyti negatyvias emocijas, kad neišprovokuotumėte nereikalingų ginčų, barnių.

JAUTIS. Jūsų pastangos žodžiu ar raštu kitus įtikinti, kaip jie turi gyventi, galvoti, kuo pasitikėti sukels prieštaringų vertinimų. Nebūkite tokie tikri, kad visiškai neklystate.

DVYNIAI. Gali atsinaujinti santykiai su senu pažįstamu, kuris galbūt grąžins skolą. Kita vertus, nuolat kintančios nuotaikos trukdys aplinkiniams jus suprasti. Juo labiau, kad jums išties kils ne visiškai suprantamų idėjų ir norų.

VĖŽYS. Didelė tikimybė, kad intuicija jums padės surasti išeitį iš keblios situacijos, apsispręsti dėl ateities planų. Visgi bus gana sunku susitarti su šeimos narias, partneriu, kils barnių. Nederėtų aiškintis meilės santykių.

LIŪTAS. Šiandien neverta kur nors vykti, imtis darbų, skubėti. Būtų puiku, jeigu leistumėte sau atsipalaiduoti, patinginiauti, pasvajoti. Persijunkite į kitus dalykus nei paprastai. Tik nepakenkite savo sveikatai.

MERGELĖ. Regis, noriai leisite laiką su kompanija, pasiduosite rizikingoms pagundoms. Pramogos plonins piniginę. Gali kainuoti ir techninių problemų sprendimas.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galbūt dalyvausite svarbiame renginyje. Nemalonumų galite išvengti, jeigu neįsivelsite į konfliktą ir neišprovokuosite kažkieno pavydo.

SKORPIONAS. Galite kažkuo sublizgėti viešumoje. Tačiau jūsų kalboje jausis ironija, kandumas, todėl kai kurie komentarai pašnekovams bus nepriimtini. Būkite atsargesni, dirbdami su techniniais prietaisais, elektra bei vairuodami.

ŠAULYS. Būsite linkę išlaidauti, finansiškai rizikuoti. Saikingas pabendravimas su draugais, kaimynais gali būti naudingas, jeigu tik neskolinsite ir nesiskolinsite technikos, pinigų.

OŽIARAGIS. Jeigu norite taikos, stenkitės suprantamai pasiaiškinti aplinkiniams dėl savo vienokio ar kitokio pasirinkimo. Derėtų būti atidesniems partnerio užuominoms.

VANDENIS. Regis, tapsite kūrybingi ir veiklūs, todėl galite daug nuveikti. Galite gauti intriguojamą žinutę iš jums neabejingo ar susidomėjusio asmens. Labiau saugokite ir svetimą, ir savo turtą, pinigus.

ŽUVYS. Šiandien kuo daugiau bendraukite su tais žmonėmis, kurių draugija jus džiugina. Jūsų meilės, dėmesio ypač reikia vaikams, augintiniams. Pravartu pasirūpinti ir įvaizdžiu.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite