Angle down Atgal

Balandžio 15-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 15-oji – Kultūros diena.

1935 metų balandžio 15 dieną Vašingtone JAV prezidentas Theodore'as Rooseveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų ir istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasaulio kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūrines vertybes.

Balandžio penkioliktoji, ketvirtadienis – 105-oji metų diena (ketvirtoji 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 260 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Anastazija, Anastazijus, Gema, Liudvina, Modesta, Modestas, Vaidotas, Vaidotė, Vilnius;

rytoj: Algedė, Benedikta, Benediktas, Giedrė, Giedrius, Gražvyda, Gražvydas, Kalikstas, Ūdrys;

poryt: Aniceta, Anicetas, Giedrė, Giedrius, Roberta, Robertas, Skaidra, Skaidrius.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.20, leidžiasi 20.20. Dienos ilgumas – 14.00.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Avino ženkle.

************

Protingos mintys:

„Kultūra neišgelbsti nieko ir nieko nepateisina. Bet ji yra žmogaus kūrinys: žmogus joje atsispindi, atpažįsta save; tik šis kritiškas veidrodis jam parodo jo paties atvaizdą“ (Ž. P. Satras).

**************

Astrologinė prognozė balandžio 15-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Noriai bendrausite su giminaičiais, bendradarbiais, verslo partneriais. Tikriausiai sulauksite įvairių pasiūlymų, pastabų. Galite užsidirbti iš prekybos, reklamos, tarpininkavimo. Atsargiai kelyje.

JAUTIS. Tam tikro pasitenkinimo jums suteiks svetimos paslaptys, tačiau nerimą kels gandai, susiję su sveikata, COVID-19 situacija. Į kitų žmonių žeriamus priekaištus reaguokite ramiai, bet nelikite abejingi jų problemoms. Jeigu galite, padėkite.

DVYNIAI. Šiandien emocionaliau į viską reaguosite ir tai turės įtakos priimant sprendimus, pasirenkant, kurią pusę palaikyti ir t.t. Pasisaugokite finansinių klaidų.

VĖŽYS. Ši diena leis intuityviai suvokti, ko galite tikėtis iš besiklostančios situacijos. Be abejonės, nestokosite patarėjų ir iš aplinkinių, tačiau jie nebūtinai bus teisūs ir nuoširdūs. Laimei, puikiai jausite, kuo verta pasikliauti.

LIŪTAS. Galite gauti netikėtą žinią apie savo draugą ar pažįstamą asmenį. Galbūt jums teks prisiimti lyderio, tarpininko rolę viešoje situacijoje, kolektyve. Derinti interesus bus nelengva, tačiau reikiamus argumentus turėtumėte rasti.

MERGELĖ. Jus labiausiai domins finansiniai jūsų pastangų rezultatai. Galbūt išgirsite viliojamų pasiūlymų papildomai užsidirbti. Realiai vertinkite savo galimybes ir jėgas.

SVARSTYKLĖS. Jūsų sumanymai gana lengvai virs tikrove. Neblogai seksis intelektinė veikla. Jeigu laukiate žmogaus, atvykstančio iš užsienio ar patys ketinate išvykti, galimi netikėtumai.

SKORPIONAS. Šiandien daugiau dėmesio sulauksite iš tų, kurie įprastai nelinkę būti dosnūs ir paslaugūs. Galbūt jie pasiūlys šį tą abipusiai naudinga. Labai svarbu sugebėti bendradarbiauti, derinti veiksmus, interesus.

ŠAULYS. Mylimas žmogus, partneris, vaikai bus tie, kuriems šiandien mieliausiai skirsite savo dėmesį. Visgi šiek tiek įtampų gali kilti dėl pinigų, nepatenkintų materialinių poreikių.

OŽIARAGIS. Kils idėjų, susijusių su dalykiniais planais, įvaizdžio keitimu. Galite pakeisti ar kažkaip atnaujinti darbo vietą, savo išvaizdos ar veiklos stilių. Nedelsdami kibkite į svarbiausius darbus. Saugokitės gamybinių traumų.

VANDENIS. Kils noras rizikuoti, dalyvauti neįprastuose projektuose, įgyvendinti drąsias idėjas. Per daug nestatykite ant kortos. Abejotinų pramogų, avantiūrų geriau būtų atsisakyti.

ŽUVYS. Prioritetą šiandien teiksite šeimai, buičiai, praktiniams reikalams. Galite įnešti daugiau jaukumo, meniškumo į savo aplinką. Neskubėkite kažko pirkti vien dėl to, kad įsigijo draugai.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite