Angle down Atgal

B. Spears tėvas liks jos globėjas, nusprendė JAV teismas

Los Andželo teismas nepatenkino Britney Spears (Britni Spirs) prašymo išbraukti jos tėvą iš globos susitarimo, sudarančio sąlygas jam kontroliuoti dukters gyvenimą, ketvirtadienį pranešė užsienio žiniasklaida.

Sprendimas priimtas savaitė po to, kai dainininkė emocingai paprašė nutraukti 2008 metais tėvui suteiktą jos „piktnaudžiaujamojo pobūdžio“ globą.

Kreipimesi žvaigždė sakė, kad jos elgesys buvo kontroliuojamas vaistais, kad jai drausta priimti sprendimus dėl draugysčių ar finansų, kad pagal teismo nustatytą tvarką jai nebuvo leista pašalinti kontraceptinio implanto, nors ji norėjo susilaukti daugiau vaikų.

Los Andželo aukštesniojo teismo trečiadienio sprendimas buvo priimtas dėl rugsėjį B. Spears advokato pateikto prašymo į susitarimą dėl globos įrašyti turto valdymo firmą „Bessemer Trust“ ir išbraukti iš jo dainininkės tėvą Jamie Spearsą (Džeimį Spirsą), pranešė transliuotojas CNN.

„Prižiūrėtojo prašymas sustabdyti Jameso P. Spearso (Džeimso P. Spirso) [įgaliojimus] iškart po kompanijos „Bessemer Trust“ iš Kalifornijos paskyrimo vieninteliu turto prižiūrėtoju atmetamas“, – teismo dokumentuose, kuriuos matė CNN, rašė teisėja Brenda Penny (Brenda Peni).

Teismas neatsižvelgė į B. Spears praėjusios savaitės pareiškimą.

Buvusios popmuzikos princesės tėvas paprašė teismo ištirti jos teiginius, kad ji turėjo vartoti ličio preparatus ir koncertuoti prieš savo valią, pranešė CNN.

Pareiškimas, kad dėl paskirtos globos dainininkė negalėjo pašalinti kontraceptinės spiralės, papiktino jos gerbėjus ir reprodukcinių teisių gynėjus.

B. Spears emocingas, 20 minučių trukęs kreipimasis į teismą vaizdo ryšiu suteikė retą progą pažvelgti į jos asmeninį gyvenimą.

„Tiesiog noriu susigrąžinti savo gyvenimą. Tai tęsėsi 13 metų, pakaks“, – sakė B. Spears.

B. Spears retai kalbėdavo apie globą, tačiau balandį jos advokatas Samuelis Inghamas (Samuelis Ingemas) pranešė, kad atlikėja nori tiesiogiai kreiptis į teismą.

J. Spearsas tvarkė iš esmės visus 39 metų dukters finansinius ir asmeninius reikalus nuo tada, kai prieš daugiau nei dešimtmetį smarkiai pakriko jos psichinė sveikata. Dainininkės gerbėjai pastaraisiais metais netgi surengė internete kampaniją #FreeBritney („Išlaisvinkite Britni“).

Gerbėjai jau seniai B. Spears paskyrose socialinėje žiniasklaidoje ieško užuominų apie jos savijautą ir galimą norą atsikratyti tėvo globos.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite