Angle down Atgal

Automobilio spalvos keitimas nedažant. Kas yra apklijavimas plėvele?

Ar norėtumėte savo automobiliui suteikti unikalią išvaizdą, bet perdažymas atrodo per brangus? Apsvarstykite automobilio apklijavimą plėvele, nes tai leidžia jums pasirinkti unikalias spalvas ar grafiką, kad transporto priemonė būtų patrauklesnė.

Skirtingai nuo dažymo, automobilių apklijavimas plėvele yra greitas, pigus procesas, kurį galima lengvai „atsukti atgal“, t.y. nuimti plėvelę, kai ši atsibos.

Kalbant apie grafiką, ant automobilio galite uždėti savo verslo logotipą ar skelbimus. Apklijuoti nuomotą automobilį būtų geriau nei dažyti, nes išperkamosios nuomos sutartys dažnai turi apribojimų bet kokiems išvaizdos pakeitimams.

Bet kolkas pradėkime nuo pradžių pradžios – kas tas automobilių apklijavimas plėvele?

Kas yra automobilių apklijavimas plėvele?

Tradiciškai automobilio apklijavimas - tai transporto priemonės padengimas iš dalies arba visiškai su vinilo plėvele. Plėvelė padeda pakeisti jūsų automobilio išvaizdą be visiško automobilio perdažymo. Galite pasirinkti norimą įvyniojimo plėvelės dizainą, stilių, tekstūrą ir spalvą. Be to, turėtumėte apsispręsti, ar norite apvynioti automobilį iš dalies paryškindami tam tikras dalis ar padengti visą kėbulą.

Nors vinilas yra tradicinė priemonė automobilio apklijavimui, tačiau šiuo metu galima rasti ir alternatyvų, pavyzdžiui, automobilio apklijavimas Plasti-Dip danga, kuri skirtingai nei įprasti dažai ar lipni plėvelė, ne prilimpa, o prisisiurbia prie automobilio paviršiaus. Tai taip pat efektyvus būdas pakeisti automobilio spalvą.

Ar automobilių apklijavimai yra patvarūs?

Tokie išorės veiksniai kaip plovimo dažnis, klimatas ir saulės spinduliai gali turėti įtakos automobilio apklijavimo patvarumui. Tikėtina, kad apklijavimas laikys apie penkerius metus, kai automobilis bus laikomas mažiau atšiauriomis sąlygomis.

Apklijavimo procesas gali turėti įtakos jūsų automobilio plėvelės tarnavimo laikui. Jei apklijavimas nebuvo tinkamai atliktas, jis greičiau pradės luptis ir dėvėtis. Todėl svarbu kreiptis į profesionalus, kad automobilio apklijavimas būtų atliktas tinkamai.

Kaip prižiūrėti apklijuotą transporto priemonę?

Nors plovimas gali padėti pailginti jūsų automobilio plėvelės tarnavimo laiką, jis gali turėti žalingų padarinių, kai atliekamas netinkamai. Naudokite valiklį be abrazyvinių dalelių, kad išvengtumėte plėvelės korozijos. Apklijuotą automobilį taip pat galite plauti kempine ar skudurėliu, nes jie yra švelnūs apklijuotai medžiagai.

Stiprūs tirpikliai gali reaguoti su plėvele ir ji gali pradėti luptis. Venkite automatinių šepečių ir plovimo slėgiu, nes jie gali pažeisti plėvelę.

Silikono arba teflono pagrindo poliravimo priemonės gali suteikti jūsų automobilio apklijavimui papildomą apsaugą. Venkite poliravimo vašku, nes jis gali sugadinti apklijavimą ir sutrumpinti jo tarnavimo laiką.

Jei naudojate kitokias automobilių apklijavimo priemones, specialistai jums pateiks visą informaciją apie tai kaip prižiūrėti plėvele padengtą automobilį, jog plėvelė tarnautų kaip galima ilgiau.

Į ką reikia atsižvelgti planuojant apklijuoti automobilį?

Prieš apklijuojant automobilį atsižvelkite į jo priežiūrą, galimą plėvelės pašalinimą ir numatomą išvaizdą. Dalinių apklijavimų pašalinimas užtrunka mažiau laiko nei pilnas automobilio apklijavimas. Pasirinkite automobilio apklijavimą, kurį galima pašalinti nepažeisdžiant jūsų automobilio dažų.

Apklijuokite savo automobilį medžiaga, kuriai reikia mažiau priežiūros. Apklijavimo apdailą taip pat turėtų būti lengviau valyti, kad būtų patogiau prižiūrėti automobilį.

Transporto priemonių apklijavimai yra įvairių stilių ir dizaino, jie gali padėti jums sukurti unikalią transporto priemonės išvaizdą. Taip pat galite juos pritaikyti pagal savo poreikius ir biudžetą. Bet kokiu atveju, prieš uždėdami apklijavimą, nuspręskite, kokią temą norite atspindėti savo transporto priemonėje.

Remiamas turinys
 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite