Angle down Atgal

Aušros aikštės fontanas Radviliškyje visu grožiu sužibės birželio 1-ąją

Birželio 1-ąją Tarptautinės vaikų gynimo dienos ir vasaros sezono atidarymo proga pradės veikti Aušros aikštėje Radviliškio miesto centre įrengtas fontanas.

Visi, radviliškiečiai ir miesto svečiai, išsiilgę pozityvo ir gerų emocijų, turės galimybę pasigrožėti šviesų, muzikos ir vandens reginiu – kasdien kas valandą nuo 17 val. iki 22 val. fontanas sugros po vieną kūrinį, o kitu laiku visi norintieji pasigrožėti fontano šokiu galės užsisakyti dainą iš papildyto repertuaro, kuriame – 34 kūriniai: nuo vaikiškų dainelių iki klasikinių kūrinių, nuo populiariųjų šlagerių iki roko muzikos. Patinkantį kūrinį tikrai ras visų amžiaus grupių žmonės. Žinoma, fontanu gėrėtis galima laikantis visų galiojančių karantino reikalavimų – laikytis saugaus atstumo, saugoti save ir kitus.

„Karantinas ir visa ši pandemijos situacija tikrai išvargino žmones emocine prasme, daugumai reikia pasikrauti geros nuotaikos, tad manau, kad Aušros aikštės fontanas tą galimybę suteiks kiekvienam. Juk gera muzika ir vandens šniokštimas – vieni iš geriausiai emocijas raminančių garsų. Taip pat labai smagu, kad fontano repertuare atsirado The ROOP daina „On Fire“ – tai tikriausiai visų mūsų, lietuvių, labiausiai karantino dienas skaidrinusi daina. Jau ir šios dainos atlikėjams nusiuntėme nufilmuotą fontano šokį pagal šią dainą kaip palaikymo dėl neįvykusios kelionės į „Eurovizijos“ konkursą ženklą“, – sakė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite