Angle down Atgal

Auksiniais standartais tituluojamų lazerių galia: šalina plaukus, lygina raukšles, giliai atjaunina odą

Lazerius mokslininkai naudoja atlikdami tyrimus, mes kasdien naudojame šią technologiją spausdindami, nuskaitydami prekes parduotuvėje, medicinoje lazerio technologija taikoma gydyti akis ir t. t. O estetinės ir lazerinės dermatologijos „Era Esthetic“ klinikose lazeris pirmiausia asocijuojasi su odos kokybės gerinimu, jauninimu ir efektyviu plaukelių šalinimu. Lazerinės procedūros klinikoje užima svarbią vietą ir yra  geidžiamiausių sąraše. Nenuostabu – klinikose naudojami tik naujausi ir galingiausi lazeriai.

Pacientai „Era Esthetic“ klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje sulaukia efektyvių lazerinių procedūrų rezultatų, nes naudojama pasaulinio lygio lazerinė įranga, atitinkanti CE direktyvų reikalavimus ir patvirtinta JAV Maisto ir vaistų kontrolės tarnybos (FDA).

Auksiniais standartais įvertinti lazeriai

Kiekvienas „Era Esthetic“ klinikose naudojamas medicinos įrenginys prilyginamas aukso standartui. Aukso standartas – visuotinai pripažinta efektyviausia arba lyderiaujanti technologija savo kategorijoje. Rinkdamiesi „Era Esthetic“ paslaugas jūs investuojate į savo grožį prasmingai, nes procedūrų rezultatai suteiks norimą rezultatą arba net viršys lūkesčius. Nesuklysite čia pasirinkę šalinti plaukus auksiniu standartu įvertintais galingiausiais rinkoje aleksandrito lazeriais „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“. Klinikose kraujagysliniai dariniai šalinami „VBeam Perfecta“ lazeriu, oda jauninama ir giliai atnaujinama „Fraxel DUAL“ ir CO2RE frakciniu lazeriu. Visi šie lazeriai vertinami auksiniu standartu. Daugelį įrenginių „Era Esthetic“ klinika įsigijo pirmieji Lietuvoje, todėl turi didelę patirtį ir individualiai, pagal konkretaus paciento odos situaciją, nustato kiekvienos procedūros parametrus. „Era Esthetic“ klinikoje ypač daug dėmesio skiriama mokymuisi ir tobulėjimui. Pavyzdžiui, klinikos gydytojai dirbti su „GentleLase Pro“ aleksandrito lazeriais mokėsi tarptautinėje aukštųjų standartų mokykloje. Toks požiūris užtikrina, kad ne tik turima įranga yra nauja ir galinga, bet ir ji naudojama tikslingai, kad pacientai sulauktų geriausio efekto.

Lazerinės procedūros – skirtingoms odos problemoms spręsti

Lazeriai taikomi įvairiose srityse – medicinoje, pramonėje, atliekant mokslinius tyrimus, bet net ir lazerinės estetikos srityje skirtingi lazeriai gali įvairiai palengvinti ir pagražinti mūsų gyvenimus. „Era Esthetic“ klinikose naudojamų įrenginių paskirtis skirtinga. Aleksandrito lazeriai nutraukia įgrisusią kasdienę depiliavimosi rutiną – vos po keleto procedūrų kursų plaukai nebeataugs ir galėsite džiaugtis lygia oda bet kurioje veido ar kūno vietoje. „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ lazeriai, naudojami „Era Esthetic“ klinikose, yra galingiausi rinkoje – jie giliai pasiekia ir sunaikina plaukų folikulus net ant įdegusios odos, todėl po procedūrų plaukai nebeataugs.

Kapiliarus, veido raudonį pacientams „Era Esthetic“ klinikos gydytojai šalina su taip pat auksinio standarto titulą pelniusiu pulsinių dažų „VBeam Perfecta“ lazeriu. Naujos kartos lazeris įveikia tiek rausvus, tiek melsvus pavienius kapiliarus arba kraujagyslių tinklus. Įrenginys naudojamas ir odai gražinti, nes skatina stangrios odos elemento – kolageno – atsinaujinimą, lygina raukšles. Tai vienintelis lazeris, kuris ne tik pašalina odos raudonį, bet ir skatina kolageno gamybą, kad kapiliarai nebeišryškėtų.

Apgamus, karpas efektyviai šalina kitas lazeris – CO2RE. Jis taip pat naudojamas atjauninti odą, lyginti raukšles ne tik ant veido, bet ir kaklo, dekoltė zonoje. CO2RE yra aukštųjų technologijų lazeris, išskiriantis tuo, kad turi net 7 gydymo variantus, iš kurių 5 skirti odai atnaujinti. Su vienu įrenginiu „Era Esthetic“ klinikoje sprendžiamos įvairios paciento odos problemos. Frakcinis lazeris veikia ne tik paviršinį odos sluoksnį, bet ir gilesnius. Taip oda išlieka stangresnė, pakelta ilgą laiką. CO2RE lazeris ne tik šalina dėmeles, mažina raukšles, bet ir atjaunina saulės pažeistą odą, koreguoja randus, išsiplėtusias poras.

„Fraxel DUAL“ – tai dviejų lazerių poveikis vienos procedūros metu. Šis lazeris gali būti naudojamas tiek veido, tiek kūno odai, kai norima giliai ir visapusiškai atjauninti ją. Lazeris skleidžia dvi bangas – viena jų veikia giluminį odos sluoksnį, kita – paviršinį. Tai procedūra, skiriama vyresniems nei 30 metų pacientams, kuriuos vargina raukšlės, nori atsikratyti randų ar strazdanų. Dėl dvigubo lazerio poveikio rezultatas matomas iš karto, bet efektas dar stiprėja mažiausiai pusmetį po procedūros. Tai vyksta dėl to, kad sužadinta kolageno gamyba, vyksta natūralūs odos atsistatymo procesai.

Jei ruošitės lazerinei procedūrai, visada įsitikinkite, kad ją atlieka kvalifikuotas gydytojas, kuris ne tik išmano apie odą, bet ir lazerių tipus, modelius, nustatymus. Surasti tinkamą gydytoją – pirmas žingsnis sprendžiant odos problemas ir gražinant ją. Šį žingsnį galite praleisti, pasirinkę „Era Esthetic“ kliniką, nes joje lazerines procedūras atlieka tik aukščiausios kvalifikacijos, specialius mokymus baigę gydytojai. „Era Esthetic“ vieni pirmųjų išbando ir praktiškai taiko naujausios kartos lazerius, todėl užsiregistruodami procedūrai čia, galite būti ramūs.   

https://lazerineklinika.lt/

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite