Angle down Atgal

Atsinaujino Varėnos rajono turizmo informacijos svetainė

Turizmo sezonui prasidedant varėniškiai kviečiami užsukti į atsinaujinusią Varėnos rajono turizmo informacijos svetainę

Ją rasite adresu www.varenavisit.lt. Čia rasite interaktyvų turizmo žemėlapį ir visą aktualią bei reikalingą Varėnos rajono turizmo informaciją: lankytinus objektus, pėsčiųjų, dviračių bei vandens maršrutus, pramogas, apgyvendinimo ir maitinimo įstaigas, netoliese esančių įvairias paslaugas teikiančių įstaigų kontaktus ir kt. Visa tai padės patogiai, įdomiai ir greitai susiplanuoti kelionę ar laisvalaikį Varėnos rajone savarankiškai.

Atnaujinto dizaino svetainė yra perkelta ant naujos turinio valdymo sistemos, todėl veiks greitai ir sklandžiai tiek kompiuteryje, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose. Informaciją keliautojai čia ras ne tik lietuvių, bet ir anglų, lenkų, vokiečių bei rusų kalbomis. Skiltyje Naujienos bus nuolat skelbiama aktuali, su turizmu susijusi informacija, o skiltyje Galerija bus galima peržiūrėti aukštos kokybės paprastas ir panoramines lankytinų objektų fotografijas, videofilmus apie turizmo galimybes Varėnos rajone.

Dar viena naujovė – greitai startuosianti elektroninė parduotuvė, skirta Varėnos rajono amatininkų, tautodailininkų gaminių, reprezentacinių krašto suvenyrų ir turizmo paslaugų paketų prekybai. 

Ekonomikos ir turizmo skyriaus informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite