Angle down Atgal

Atnaujinama Likiškėlių g. „Maxima“ atsidarys gruodį

3 mėnesiai prabėgo nuo parduotuvės, Alytuje esančios Likiškėlių g. 7, uždarymo atnaujinimui. Gera žinia – remontas artėja į pabaigą, o iki atidarymo laukti liko nedaug.

„Planuojame, kad po atnaujinimo moderni ir jauki parduotuvė Likiškėlių g. duris klientams atvers žiemą“, - prieš kurį laiką informavo „Maxima“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė, pabrėžusi, kad parduotuvės atnaujinamos tam, kad reikalingas prekes pirkėjai rastų dar greičiau ir paprasčiau.

Alytausgidas.lt žiniomis, atnaujinti baigiamos Likiškėlių g. „Maxima“ parduotuvės atidarymas planuojamas gruodžio 3 dieną, o patogiu gyventojų apsipirkimu parduotuvėje rūpinsis 28 darbuotojai – tiek pat, kiek dirbo ir iki atnaujinimo.

Pasak I. Ščerbavičienės, minėtoje „Maxima“ parduotuvėje viename aukšte išsidėsčiusi prekybos salė suplanuota ir įrengta šiuolaikiškai, o pirkėjų lauks ir 4-ios savitarnos kasos, kurių čia anksčiau nebuvo.

Atsinaujinusi „Maxima“ alytiškiams pasiūlys platų šviežio maisto, šaldytų prekių, bakalėjos produktų, gėrimų, taip pat ne maisto prekių asortimentą bei didelį fasuotų kulinarijos gaminių pasirinkimą.

Planuojama, kad apie 80 proc. šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija, šalia parduotuvės kaip ir anksčiau veiks vaistinė, taip pat – ir gėlių parduotuvė.“

Per pirmas 4-ias dienas nuo Likiškėlių g. „Maxima“ parduotuvės atidarymo pirkėjų lauks ir daug specialių, o perkantiems grįš į „Ačiū“ kortelę grįš 5 procentai sumokėtos sumos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite