Angle down Atgal

Atminimo medaliai – gabiausiems Kretingos rajono moksleiviams

Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius pasveikino 22 rajono mokinius už aktyvų Kretingos rajono savivaldybės vardo garsinimą akademiniais ir meniniais pasiekimais Lietuvoje ir už jos ribų.

Ši diena maloniausia metuose, kai gali pamatyti tuos žmones, kurie kuria mūsų Kretingą, mūsų rajoną, mūsų šalį. Šie metai mums ypatingi, minime Jono Karolio Chodkevičiaus, Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos metus, tai praeities žmonės, tačiau jie žinomi ir šiandien. Didžiuojamės jūsų nuopelnais, talentais ir gabumais. Tikimės, kad mažais žingsneliais eisite į priekį ir po dvejų šimtų metų ateities kartos galės sakyti, kad jūs buvote didūs Kretingos krašto kūrėjai“, – sveikindamas jaunuosius talentus sakė Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius.

„Sveikinu visus, visų pirma mokinius, nes jūs esate mūsų ateitis, mokytojus ir žinoma, tėvelius, kurie savo rūpesčiu rodote kelią vaikams į šviesą. Garsinkite ir toliau mūsų Kretingą, mūsų rajoną savo talentais ir gabumais“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Asta Burbienė.

Simboline įžanga į pagrindinius miesto šventės ir Šv. Antano atlaidų renginius tapusioje ceremonijoje mokiniai apdovanoti dailiųjų amatų mokyklos „Telšių praktika“ pagamintais unikalaus dizaino medaliais su Kretingos miesto simbolika. Keturiems patiems gabiausiems mokiniams, pelniusiems laimėjimus tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose, buvo įteikti išskirtiniai pasidabruoti medaliai. Medaliai su Kretingos miesto simbolika įteikti Pranciškonų gimnazijos mokiniams – Linui Daugėlai, Edgarui Zaborui, Meno mokyklos ugdytiniams – Urtei Endružytei ir Lukui Kinduriui.

Už aktyvų Kretingos rajono savivaldybės vardo garsinimą akademiniais ir meniniais pasiekimais Lietuvoje ir už jos ribų apdovanoti padėkos raštais Pranciškonų gimnazijos moksleiviai – Martyna Lipskytė, Gabrielius Rimkus, Tomas Valiūnas, Jurgis Adomaitis, Vita Mickutė. Būrį gabių jaunuolių išugdė Kretingos meno mokyklos pedagogai. Padėkos raštai įteikti – Rokui Skurvydui, Beatričei Žiubrytei, Jokūbui Žiubriui, Nidijui Valatkai, Gabrieliui Žiubriui, Algirdui Eugenijui Kulviečiui, Urtei Endružytei, Linui Rumbučiui, Tajui Smilingui, Jokūbui Markauskui, Benui Bružui bei Kretingos rajono Salantų meno mokyklos mokiniams – Edgarui Petrov, Urtei Martišiūtei ir Faustai Kelpšaitei.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite